Telefon z możliwością wysłania kilka SMS'ów - Ale jaki?

Witam

Potrzebuje jakiś telefon (nawet bez kol. wyświetlacza) który ma możliwość wysłania kilka smsów na raz. Samsung D500 ma taką opcję, że po wpisaniu treści SMS i danie wyslij jest kilka pul gdzie mozna wpisac nr. telefonów i wysle je w tym samym czasie, i wlasnie potrzebuje taki telefon zeby mial podobną możliwość.

Proszę o wpisanie modeli takich telefonów.

Pozdrawiam!

Motorola V500, Nokia 6630 itd

np. SE k700i

Chyba każdy siemens ma taką opcje, a przynajmniej seria X65 i siemens S55 :slight_smile:

Nokia 6310i! Super koma! Czarno-biały wyśietlacz, ale ma IrDE, BlueTooth…

6610i … zreszta wszytkie Nokie maja taka opcje… nawet chyba w 3310 było :wink:

tak ma taką funkcję jeżeli potrzebujesz ją tylko do tego to ona jest odpowiednia :stuck_out_tongue:

Nokia 3310 ma taką funkcję :wink:

Miałem ten telefon 3 dni temu nie nie ma takiej możliwości.

Może powiem dokładnie oco Mi chodzi,

Więc:

Pisze Sms o treści np:. Dobreprogramy -> daje wyŚlij -> i w Samsungu D500 jest tak, że jest 13 pól gdzie mozemy wstawic nr. tel do ktorych ma być wysłany ten SMS. I oto mi wlasnie chodzi, ale w innym telefonie.

A co do Noki 6310i to rozmawialem z firma ktora sprzedaje telefony na Allegro i mowili ze ten model nie ma na bank takiej mozliwosci nawet z najnowszym Software!

W Motoroli E398, możesz sobie sam zaznaczyć na liście kontaktów do kogo ma być wysłany sms. Może to być jedna osoba, a może to być nawet 20 osób, wszystko zależy od tego ile zaznaczysz kontaktów.

Mówie tutaj o Motce ze zmienionym softem na E1 ROKR.

Witheld widocznie źle patrzyłes… a Nokia 6310i na 100% ma taka funkcje…

tekst > opcje wysylania > wyslij do wielu

tylko ze to troche inaczej wyglada niz Ty chcesz…

Patricko zgadzam sie z toba. W tej motoroli jest to bardzo ułatwione, zaznaczasz tylko “ptaszkiem” do kogo wiadomosc ma byc wysłana i po problemie

Mitsubishi trium m320