Telefon z najlepszym aparatem do 150zł

Witam, szukam telefonu z jak najlepszym aparatem do 150zł, oczywiście używany. Byle nie k800i ;D

Nokia 6220c ma niezły aparat 5Mpix Carl Zaiss z xenonem i redukcją czerwonych oczu. Sam mam od kilku lat i fotki robi niezłe.

Nowy Samsung GT-S5611 kosztuje 200 zł i też ma dobry aparat, tyle że często trafiają się egzemplarze z wadliwym głośnikiem do rozmów

Ale szmelc mu proponujecie. Szukaj kolego Nokię N95

Ja zaproponuje Sony Ericsson K800i lub K850i. K800i robiłem zdjęcia z wycieczek i jak dalem do wywołania to wyszły jak z dobrego aparatu cyfrowego.

n95 miałem kiedyś… trochę cegła

Potwierdzam,miałem tego Samsunga i zdjęcia robi bardzo dobrej jakości a jeśli chodzi o głośnik,potwierdzam-szwankuje.

Ja mam Nokię 6700C - aparat 5Mpx - nie narzekam

Tu nie chodzi tylko o megapiksele ale o faktyczną jakość optyki i co za tym idzie zdjęć.

Z życia wiem że np. Nokia n73 mająca 3mpx z groszami robi 100x lepsze foty jak większość najnowszych Samsungów z 5.0MPx.  Teraz mam Huawei Ascend G630-U20 z 8.0MPX i Nokię N8. Ta N8 robi 100x lepsze foty jak nowszy Huawei (oba ustawione na 8.0MPX). Co lepsze - stary aparat Sony który ma 3.2MPX robi 100x lepsze foty jak te oba smartfony w 8.0MPX :slight_smile: