Telefon z NFC

Przyszło mi używać i Androida i WP7.5, powiem ci szczerze, że możesz się przejechać na stabilności WP.

Pod tym względem WP wcale nie jest lepsze od Androida, a jedynie skutecznie to maskuje.

Mam nadzieję, że lepiej będzie w WP8, ale i tak się nie łudzę.

Naprawdę sądzisz, że Samsung, HTC czy LG robią inaczej?

Robią to samo, ale tylko Nokia zaliczyła wpadkę.

z maskowaniem sie dokońca nie zgodze - zawieszki się często pojawiają w androidach ze względu na zapchanie pamięci podręcznej i wtedy sie wszystko zawiesza - nie ma czegoś takiego jak “maskowanie zawieszki animacją” , zawieszka to zawieszka - animacja powinna jeszcze pogarszać sytuacje - powodować zawieszki :wink: co do wpadki to zapewne masz racje

Jeśli chcesz skorzystać z tego już teraz to potrzebujesz tylko roota (nie wymaga odblokowania bootloadera, więc gwarancję łatwo przywrócić): http://forum.android.com.pl/f562/root-d … i-213948/- potem zainstaluj MarketAccess (nie ma go w GPlay, ale apk znajdziesz na xda-dev), ustaw na emulację SIM T-Mobile US, ściągnij Walleta z GPlay i aktywuj. Dostaniesz tam Google Prepaid Card z gratisowymi 10$. Trzeba się jednak spieszyć, bo niedługo Google wyłącza swoją kartę Prepaid. Nie spodziewam się oficjalnego GWallet w Polsce w dającym się przewidzieć czasie - najpierw musi się to pojawić choćby w Niemczech i Wielkiej Brytanii, a nawet tu nic o tym nie słychać (nawet GPlay nie jest jeszcze kompletny). Prędzej doczekamy się jakichś krajowych, własnych rozwiązań (z tego co mi wiadomo, to obecnie T-Mobile i chyba Orange coś z tym kombinują).

a u mnie wyszło jeszcze bardziej nieoczekiwanie - planowałem początkowo lumie, nastepnie ativ s’a a suma sumarum wziąłem LG E960 Nexus 4 , jestem bardzo zadowolony :smiley: