Telefon z symbianem

Witam,

Chce kupic teraz telefon lecz nie moge sie zdecydowac a chcialbym zeby ten tel byl fajny, z duzym wyswietlaczem przynamniej 10mb pamieci (najlepiej jeszcze z mozliwoscia dolaczenia kart pamieci) i to co najbardziej by mi bylo potrzebne by byl z jakims symbianem jakims systemem. (Chce tylko w sieci jakiejs na abonament, mix czy podobne)

Moglibyscie mi cos doradzic?

Chcialem kupic siemensa SX1 czy nokie 6600 ale juz ich nigdzie nie mozna dostac (a chyba ze ktos sie orientuje czy w warszawie jeszcze gdfzies w erze mozna?)

Aha i chcialbym zeby to bylo z tych najtanszych gdyz chwilowo nie mam duzo kasy:/

Pomozecie?

Z gory dziekuje i pozdrawiam…

I jeszcze taka prosba jakby ktos mial jakies ifnormacje gdzie mozna kupic jeszcze nokie 6600 Dziekuje:)

Nokię 6600 widziałem w Orange, ale nie w Warszawie.

Polecam ją bardziej od Siemensa SX1 ,chociaż można jeszcze pogadać o wersji McLaren. :lol:

O wlasnie… To sie czyms rozni od zwyklego? (ok juz wiem czym :slight_smile: ) I moze byc dostepny jeszcze gdzies?

Do kupienia…

Chyba nie ma go już w sprzedaży.

W końcu to limitowana seria. 8)

Różni się czarną obudową ,dodatkowymi motywami ,wiekszą rozszerzalną pamięcią.

Więcej nie pamiętam ,bo “bawiłem” się nim przez chwilę. :stuck_out_tongue:

A Nokia 6600? Tzn jakby ktos mial gdzies jakies namiary albo linka gdzie mozna jeszcze kupic? Bardzo bylbym wdzieczny :smiley:

na zamówienie u operatora powinna być…

Ok juz rozeslalem meile do operatorow…A jutro jade znowu do salonow dzieki:)

A jakby ktos jeszcze mial jakies informacje czy sugestie to bardzo prosze o pisanie:)

Pozdrawiam