Telefon z systemem i qwerty

Witam, szukam telefonu dla mojej dziewczyny. Czyli powinien być on stylowy. Co do zawartości to przede wszystkim qwerty (moze być dotykowe byle dobre), dobra bateria i system WM lub android. Co możecie mi polecić?

Ile masz pieniędzy?. Jeśli chodzi o styl, to niezły będzie HTC Touch Pro/Touch Pro 2 - mają QWERTY, dotykowy ekran, Windows Mobile 6.1 Professional. Jedyny dostępny u nas telefon z Androidem i QWERTY to HTC Dream u nas znany jako Era G1, ale cięzko uznać go za stylowy.

cena myślę, że tak do 1700 zł. W tym miesiący wybieram się do Anglii, więc myślałem o przywiezieniu czegoś stamtąd. A Diamond II? albo coś z samsungów?

TP2 całkiem całkiem, poczytam o nim :wink:

Dodane 02.08.2009 (N) 21:01

a toshiba tg01? warta uwagi?

Diamond II nie ma fizycznej QWERTY, tak samo jak TG01, ale Toshiba ma procesor 1 GHz i bodaj 256 MB RAM (albo i więcej), więc jest to teraz najwydajniejszy palmofon na rynku. Jeśli chodzi o Samsungi to są takie sobie - ja bym pozostał przy którymś z HTC, albo przy TG01.

Jak dla dziewczyny to napewno HTC TOUCH DIAMOND lub II, lub HTC G1 oparty na Androidzie.

Przede wszystkim to jest HTC Dream, a nie żaden G1. Poza tym moim zdaniem nie jest dobry dla kobiety, gdyż zwyczajnie pięknością nie grzeszy.

Fakt. Diamond jest ładny, ale nie ma fizycznej QWERTY, a jako użytkownik telefonu bez klawiatury (Toshiba G810) mogę powiedzieć, że pisanie po klawiaturce ekranowej nie jest bardzo wygodne (sprawę trochę ratuje klawiatura pełnoekranowa).

no ja bym polecił toshibe g900 telefo extra… posiada duzo bajerów … i z wygladu nawet nawet

G900 owszem jest ciekawa, ale ma problemy ze złączem USB (co prawda rzadsze niż u siostrzyczki, czyli G500, ale występują - wtedy telefon nadaje się tylko do serwisu i siedzi tam nawet ponad miesiąc - podobno ściągają części z Japonii). :smiley:

Mialem G900 i jakichkolwiek problemow z usb nie mialem. Z wygladu niestety wyglada ociezale imo. - jest gruba w porownaniu do innych sprzetow. Jak ma pasowac do torebki i miescic sie w kobiecej dloni to polecam HTC Touch Pro/2 lub Kaisera.