Telefon z systemem i qwerty

(Klaudiii) #1

Witam, szukam telefonu dla mojej dziewczyny. Czyli powinien być on stylowy. Co do zawartości to przede wszystkim qwerty (moze być dotykowe byle dobre), dobra bateria i system WM lub android. Co możecie mi polecić?

(Pawbrotm) #2

Ile masz pieniędzy?. Jeśli chodzi o styl, to niezły będzie HTC Touch Pro/Touch Pro 2 - mają QWERTY, dotykowy ekran, Windows Mobile 6.1 Professional. Jedyny dostępny u nas telefon z Androidem i QWERTY to HTC Dream u nas znany jako Era G1, ale cięzko uznać go za stylowy.

(Klaudiii) #3

cena myślę, że tak do 1700 zł. W tym miesiący wybieram się do Anglii, więc myślałem o przywiezieniu czegoś stamtąd. A Diamond II? albo coś z samsungów?

TP2 całkiem całkiem, poczytam o nim :wink:

-- Dodane 02.08.2009 (N) 21:01 --

a toshiba tg01? warta uwagi?

(Pawbrotm) #4

Diamond II nie ma fizycznej QWERTY, tak samo jak TG01, ale Toshiba ma procesor 1 GHz i bodaj 256 MB RAM (albo i więcej), więc jest to teraz najwydajniejszy palmofon na rynku. Jeśli chodzi o Samsungi to są takie sobie - ja bym pozostał przy którymś z HTC, albo przy TG01.

(Dawid22061) #5

Jak dla dziewczyny to napewno HTC TOUCH DIAMOND lub II, lub HTC G1 oparty na Androidzie.

(Pawbrotm) #6

Przede wszystkim to jest HTC Dream, a nie żaden G1. Poza tym moim zdaniem nie jest dobry dla kobiety, gdyż zwyczajnie pięknością nie grzeszy.

Fakt. Diamond jest ładny, ale nie ma fizycznej QWERTY, a jako użytkownik telefonu bez klawiatury (Toshiba G810) mogę powiedzieć, że pisanie po klawiaturce ekranowej nie jest bardzo wygodne (sprawę trochę ratuje klawiatura pełnoekranowa).

(Ta1abolek) #7

no ja bym polecił toshibe g900 telefo extra... posiada duzo bajerów ... i z wygladu nawet nawet

(Pawbrotm) #8

G900 owszem jest ciekawa, ale ma problemy ze złączem USB (co prawda rzadsze niż u siostrzyczki, czyli G500, ale występują - wtedy telefon nadaje się tylko do serwisu i siedzi tam nawet ponad miesiąc - podobno ściągają części z Japonii). :smiley:

(olmeca) #9

Mialem G900 i jakichkolwiek problemow z usb nie mialem. Z wygladu niestety wyglada ociezale imo. - jest gruba w porownaniu do innych sprzetow. Jak ma pasowac do torebki i miescic sie w kobiecej dloni to polecam HTC Touch Pro/2 lub Kaisera.