Telefon z USA

Witam!

Mam taki mały problem otóz przywiozłem sobie telefon z juesej wgrałem polskiego windowsa mobile telefon fabrycznie bez simlocka.Wszystko było by pięknie i elegancko gdyby nie gniazdo karty sim :expressionless: mianowicie w “naszych” telefonach są 3 złącza do kaert sim a w moim fonie jest ich 4 i telefon nie widzi żadnej karty sim. Moje pytanie czy są jakieś adaptery czy coś w tym rodzaju może jakiś turbosim albo cuś. Czy trzeba wymieniać gnizdo??

Zgóry dzięki za pomoc.Pozdro dla was

A działa w ogóle w Polsce? Jeśli to telefon tylko na rynek USA, to może działać tylko w sieciach amerykańskich CDMA (850/1900MHz), tam mają inne standardy i częstotliwości niż reszta świata.

Ten telefon działa w 850, 900, 1800, 1900 bynajmniej tak jest napisane na stronie producenta.

Nie we wszystkich telach “naszych” jest 6 styków HTC Diamond posiada 8 a dla odmiany karta sim w nim działająca posiada 6 styków (tel zakupiony w holandii działa na simplusie) dla odmiany nokia posiada 6 styków a działa z kartą sim (vodafone nl ) co ma 8 styków , więc tel sprowadzony ze stanów jeżeli posiada wszyskie zakresy “europejskie” a piszesz że posiada powinien działać. A pozatym co to za telefon jak marka i model , co telefon wyświetla po włożeniu karty sim , może jednak posiada simloka. A teraz jeszcze poczytałem że są problemy na niektórych romach z kartami 8 stykowymi poczytaj może to coś zmieni albo sprawdź karte 6 stykową czy działa

http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=101897.0

Dodane 05.11.2009 (Cz) 23:40

to nie 3 tylko 6 lub nie 4 tylko 8