Telefon z WI-FI - co wybrać

(Konrad93) #1

Witam!

Obecnie jestem posiadaczem SE k770i, w Erze kończy mi się umowa, więc dostanę nowy telefon. Z tego co się orientuję to nic świetnego, więc wezmę taki z największą wartością i sprzedam. A kupię coś nowego. Myślałem o n85, ale zastanawiam się czy wydawać aż 1K na tel.

Czy możecie mi coś doradzić tak w kwocie max do 650~zł

Co powiecie o SE w715 ? SE G705 ?

(klopas) #2

jak chcesz się pobawić WiFi to odpowiedź jest jedna: iPhone...

Opera jak i IE na WM nie są wygodne i szybkie :stuck_out_tongue: zwłaszcza Opera która muli przy więcej niż 2 zakładkach

iPhone 2G 8GB widziałem od 600zł (kup teraz na allegro) a strzaskane taniej :stuck_out_tongue:

(Kamilszuba) #3

Możesz wziąć także G705 i przerobić na W715. Telefon nie powinien mulić bo nie ma systemu.Jednakże strony we flashu nie będą działały. A jeśli chcesz sam Internet przez WiFi to kup sobie Ipoda Touch. Pozdrawiam.

(krzysiekx) #4

Jak masz więcej kasy to najlepszy będzie iPhone

(Konrad93) #5

a co powiecie o tym http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1210#

(klopas) #6

nie ładuj kasy w UIQ bo to stary system i już dawno się nie robi aplikacji na niego, problemy z naprawami itd. :wink: iPhone mimo wszystko jest wspierany, masa aplikacji i ciągle wychodzą... daj sobie spokój z SE bo widzę że masz na ich punkcie obsesje...

(niezDarek) #7

właśnie dziwnym trafem dopiero po zakończeniu wsparcia dla uiq zaczęto wypuszczać sporo ciekawego softu na ten system i dalej aplikacje są wypuszczane

(Tomasz Zielony254) #8

na pewno tego "ciekawego" softu nie jest więcej niż na iPhoneOS :stuck_out_tongue:

trochę ciężko mi jest wskazać do WiFi coś innego niż iPhone... Juz nic lepszego nie ma do neta.

Na innych telefonach surfowanie jest utrudnione, na iP to przyjemność

(niezDarek) #9

no nie, ale są bardziej pożyteczne... bo na iphone to głównie jakieś żaróweczki, świecidełka i bajery ogólnie zabaweczki, pożyteczny soft w AppStore ze świecą można szukać... wiem bo posiadam iphone 3g i szukając coś pożytecznego należy się nieźle naszukać, jedynie gry są o wiele lepsze niżeli na UIQ

(Tomasz Zielony254) #10

to ze wszystkie szmatławce w necie piszą WYŁĄCZNIE o takich aplikacjach to nie oznacza, ze są tam tylko takie programy

mało wiesz o iPhone i AppStore w którym jest 85 tys aplikacji

Takich kretyńskich zabaweczek to jest może z 3 tysiące. Reszta to gry, programy do obsługi aparatu, GPS itd.

W iPhone siedzę już grubo ponad rok (konkretniej już 1,5 roku) i raczej lepiej wiem co jest w AppStore

I nie, nie są to "głównie jakieś żaróweczki, świecidełka i bajery ogólnie zabaweczki"

Radze założyć sobie konto w amerykańskim AppStore i może wtedy znajdziesz coś ciekawego.

Bo bynajmniej, ja mam grubo ponad 40 aplikacji i to jest jeszcze mało.

(klopas) #11

ja z appstore naściągałem z 50 a z cydii i wgranych aplikacji IPA miałem ok 70 i ciągle czułem niedosyt :slight_smile: a przed sprzedażą jeszcze znalazłem parę aplikacji ale już nie miałem czasu :frowning: