Telefon z wi-fi

szukam telefonu z wi-fi w dobrej cenie (proszę nie podawać n95 itp) mysłałem nad nokia e61 co o niej myślicie?? albo zaproponujcie inny telefonik w podobnej cenie

Może Nokia e65.

Albo n80.

Chociaż n80 ma bardzoo słaba baterie.

p990i / P1 / G900/ albo coś z HTC / SPV !!

N91, najtańszy z wifi :slight_smile: albo 9300i bo ma spory wyś.

N80 ma wadę z wifi bo lubi się rozłączyć :slight_smile:

co znaczy dla ciebie “dobra cena”>??

dla niektórych jest to 500zł a dla innych 2000…

Samsung i600, i780

Jeżeli coś koło 2k :wink: to HTC Polaris albo jakiś inny od HTC.

N91 chodzi po 250-350 zł :slight_smile: a 9300i który jest idealny do internetu kosztuje ok 500zł ale i tak lepsza będzie 9500 która też ma wifi i można ją taniej wyłapać :slight_smile: zobacz jaki ma wyś. :wink: no bo N91 ma mały wyś. a jak ma być do wifi to lepiej żeby miało ogromną rozdziałkę :slight_smile: dlatego 9500 będzie lepsza od HTC który ma wyś VGA/QVGA albo nokii E61i która ma wyś QVGA

no i do 9500 można wgrać windowsa 1.01 xD

E51 - mimo wszystko najtańsza chyba a ma wi-fi :smiley:

telefon tak do 500zł . głównie tylko po to by mieć, bo mam HTC Diamond touch on też to ma i jest super, a ta nokia to dla mamy :slight_smile:

Polecam E51 , Wifi Bez problemowo . Sam mam .

Jeżeli kolega chce WiFi w telefonie, to pewnie chce przeglądać strony www etc. E51 ze swoim ekranem jest mało komfortowy. Jak już to możesz wziąć e61.

Sam mam Samsunga i600 (wifi, windows mobile, qwerty) i strony przegląda się baaardzo fajnie. A do tego klawiatura qwerty bardzo ułatwia sprawe.

Z tym ekranem to prawda, ale jak telefon ma być do 500zł to i tak nawet e51 w tej cenie się nie mieści :-o

do 500zł na najtańszy abonament w plusie. nie na pre paid

SE G900 lub Omnia

ej no ale co wy proponujecie :stuck_out_tongue: przecież 9500 ma ekran 640x200 (4,7") i na nim się fajnie ogląda stronki no i ma WiFi

04.jpg

klawisze wszystkie obejmie każdy :slight_smile: jeśli chcesz wifi no to jest on idealny :slight_smile: chyba że coś lepszego i droższego no to E90… ale on jest ok 3x droższy :slight_smile:

pogadałem z mamą może być do 850 nie wiecej tylko nie dawajcie już communicatora mamie sie nie podoba

A jaka jest niby różnica międzye E61 a E51? Przecież w tym drugim modelu nie ma problemu z ustawieniem trybu landscape dającego dokładnie to samo. Jak nie natywnie, to przez jakąś aplikację typu np. Landscape Pro.

że E61 ma QWERTY i od razu ekran położony no i ma więcej cali niż E51… ale i tak lepsza będzie E61i bo ma aparat czyli coś co E61 nie dali :slight_smile: no i kilka drobnych zmian :slight_smile:

może E70?

th01.jpg

ma wifi no i więcej px na wyś. no i pełną QWERTY :wink:

dziękuję za pomoc wezmę e61 ma duży ekranik i klawiaturkę qwerty od razu (nie chce takiej “wyciąganej”