Telefon z WiFi do 300-350zł (używany)


(rosio23) #1

Szukam jakiegoś telefonu z WiFi do 300-350zł, inne funkcje za bardzo mnie nie interesują, najlepiej jak by był dotykowy z dużym wyświetlaczem, żeby normalnie można było przeglądać strony internetowe, telefon może być używany. Trochę już poszukałem i wybrałem dwa modele, a mianowicie LG GT 500 i Samsung S5620 Monte który z nich jest lepszy, mniej awaryjny? a może jeszcze jakaś inna propozycja?


(Maciej654) #2

Ze swojej strony poleciłbym ci Omnie. Ma windowsa dzięki czemu masz duże możliwości modyfikacji.


(rosio23) #3

To chyba nie ten przedział cenowy.


(Łukash) #4

Może Toshiba G900 Portege

http://allegro.pl/show_item.php?item=1237922646

Specyfikacja

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/toshiba/g900/


(Evil Coca Cola) #5

Ze szczęściem możesz dostać G1 za tą cenę ale z bardzo wielkim szczęściem. specyfikacje znajdziesz na mgsm.pl No i możesz wypróbować SciPhone niby bardzo dobry ale nigdy nie próbowałem.


(kamilcyk) #6

Monte jest lepszym telefonem niż GT500. Samsung robi ostatnio całkiem ciekawe dobre telefony i Monte właśnie do nich należy.

W tym przedziale cenowym na pewno nic lepszego nie znajdziesz, chyba, że chcesz coś z brzydkim windowsem mobile z zamierzchłej epoki, który niby jest w jakiś sposób funkcjonalny, ale to jednak staroć..


(Pawbrotm) #7

Ale i tak lepszy i bardziej funkcjonalny niż badziewny dedykowany Samsung OS z Monte. :stuck_out_tongue:

Niestety nie najlepszy pomysł - miałem krótko i stwierdzam tyle - nie tego spodziewałem się po Marvellu 528 MHz - mulący landscape, ogólne wolne działanie sprzętu, no i "cegłowatość" tego sprzętu - chociaż możliwościami trochę nadgania. Do kompletu awaryjne USB i niestety muszę powiedzieć, że to nie najlepszy wybór. Chociaż niewątpliwie na plus jest sprzętowa QWERTY i host USB.

@Autor

Możesz jeszcze poszukać z jakichś starszych HTC np. BlueAngel (SPV M2000), Hermes (SPV M3100).