Telefon z WiFi za 400-500zł

Witam. Chciałbym sobie sprawić jakiś w miarę porządny jak za tą cenę telefon z WiFi. Dobrze by było, jakby miał również aparat - taki ze 3mpx. Nie musi mieć zbyt wiele bajerów, chce po prostu normalny telefon z WiFi, może być dotykowy bądź QWERTY, bądź zwykły, byleby był prosty w obsłudze. Absolutną granicą jest 500zł. :slight_smile: Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszelkie propozycje i uwagi

Polecam Ci przygodę z Androidem, ja ją zacząłem z LG GT 540, i przez niego, andek przyciąga mnie coraz bardziej, na pierwszy smartphone, za takie śmieszne pieniądze jak 300 zł to każdemu polecam :slight_smile:

Ja polecam Samsung Galaxy Y, sam go posiadam i dość fajnie się sprawuje. Ma on Androida i wifi ,i inne bajery jedyne co jest gorsze to aparat bo 2mpx ,ale jak chce się robić zdjęcia to od tego jest cyfrówka, albo lustrzanka a nie telefon takie jest moje zdanie. A i cena telefonu 469 zł :slight_smile:

http://allegro.pl/bardzo-ladny-iphone-2 … 86812.html

Ja Ci polecę HTC Hero(Używany), Motorola Milestone(Używany), Samsung Galaxy Ace (Używany).

Jeśli chodzi o nowe telefony to jak najbardziej LG GT540, Samsung Galaxy Spica(I5700). Podany Samsung jest dużo lepszy min. jest wyposażony w pojemnościowy wyświetlacz i chyba multitouch, ale nie jestem pewien.

Najlepiej kup sobie jakiś używany telefon i wtedy zobaczysz czy Ci odpowiada system i telefon. Na początek proponuje SPICE to naprawde świetny telefon. :smiley: