Telefon za 1 zl

Ktory z wymienionych telefonow polecacie kupic,oraz opinie uzytkownikow tych telefonow

1.Nokia 6300

2.Samsung D900 i

3.Sony Ericson K770 i

4.LG KE 970 Shine

5.Sony Ericson K550 i

1.Nokia 6300, kumpel ma i jest ok, najlepszy z tych pięciu :stuck_out_tongue_winking_eye:

Bierz Sony Ericson K550i. Sam go mam i spisuję się świetnie. Albo jeszcze możesz wziąć Sony Ericson K770i bo z tego co widzę to też jest bardzo dobry. Może nawet lepszy :wink: Ale jeszcze poczekaj na opinie innych userów :wink:

Mam D900i i nie polecam. Nie ma motywów. Nie odtwarza plików PDF, Worda. Trzeba się bardzo trudzić z wgrywaniem aplikacji java!

To prawda… Samsung ustawił ograniczenia, że można instalować jave przez internet. Jest sposób żeby wgrać aplikacje przez komputer, ale jest to metoda trudna i pracochłonna.

Fajny telefonik… widziałem go kilka razy i wygląda bardzo solidnie… Osobiście wybrałbym ten.

Osobiście nie jestem przekonany do SE. Uważam że SE nie przykłada wagi do wytrzymałości i solidnego wykonania. Dlatego są to “wszystkomające - tanie telefony” , z których większość po roku (jak nie wcześniej) się sypie.

A w tej ofercie Ery nie ma czasem jeszcze Noki 5310 ? Bo niby na ich stronie jest w abonamencie 40zł za 199zł, a w ulotce mam ją za złotówkę #-o Stoję przed tym samym wyborem, a raczej mój tata.

6300 nie wezmę bo siostra ma, a bateria tam cienka.

D900i nie bo to samsung i…

K770i, lub K550i ostatecznie jeśli nie było by 5310 XM.