Telefon za 1zł na karte? Gdzie? I jak?

Mam zamiar kupić telefon i sądze że kupie coś na takie doładowania np 24 doładowania za 20 zł i teraz moje pytania :?

W jakiej sieci takie coś kupić? Jakaś propozycja telefonu do 300 zł ma być jakiś lepszy telefon (dobry apart mp3 karty pamięci itp) I chciałbym żeby doładowania były przez 24 miesięce i niewiecej niz 30 zł :? Szukałem już troche w necie ale nic nie rozumiem tych ofert :stuck_out_tongue:

Za wszystkie odpowiedzi dziękuje

Orange Mix 20

Może Nokia 3500 w mixpluse na 24 doładowania (nie miesiące!) po 30 zł. W tym wariancie jest za 299 zł. A telefonik przyzwoity.

http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ … model=3500

A tak w ogóle to oferta danego operatora nie jest w ogóle ważna? Liczy się tylko max 30 zł i 24 miesiące i tel za max 300 zł?

Dobre. W wolnej sprzedaży zaledwie 100zł drożej. Widzisz więc sens wiązania się umową?

Drogie telefony i usługi.

Może play mix? Tylko tam jest na 24 miesiące, a nie doładowania…

Natomiast telefoniki przyzwoite :smiley:

Jeśli siedziałeś wcześniej na prepaid i chcesz zachować swobodę to nie polecam. Podpisałem umowę z Orange na telefon za złotówkę i czar telefonu na kartę prysł :wink:

Takie rzeczy to tylko w Erze… Nie ma lepszej sieci jeśli chodzi o pre-paid typu Mix… A jeśli nie tam to nigdzie… Zajrzyj jeszcze raz w portfel albo trochę obniż swoje wymagania.

Też mi sie wydaje że era najlepsza :wink: a czy SE k750i nie jest już troche przestarzały bo chce go wziąść.

stary , ale jary :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

jedynym minusem jest jojstick

no a pozatym to wontpie żebyś go dostał bo ostanio byłem się o niego pytać W PLUSIE to mi powiedzieli ze juz ich nie produkują