Telefon za 2000-2500 zamiast Samsunga S7

Cześć,

Proszę o pomoc w znalezieniu następcy S7. Szukam smartfona który koniecznie posiada:

  • lepszy aparat niż S7
  • ekran AMOLED (płaski)
  • IP68
  • skaner odcisku palca w ekranie
  • wymiary max: 150-152mm x 70-72mm (kompaktowy)

Samsung s10e ma za małą wartość dodaną w stosunku do ceny (teraz są już po 2500zł), S10 nie-ergonomiczne przyciski boczne oraz słaby skaner, S20 jest za drogi i ma problemy z przegrzewaniem. P30 Pro ma zaokrąglony wyświetlacz, większość Xiami jest za duża gabarytowo, podobnie jak One+ … jestem trochę w kropce. Ogólnie S7 spełnia moje oczekiwania ale widzę, że z aktualizacji, na aktualizację jest coraz wolniejszy.

Jest jeszcze coś sensownego na rynku?

Jeżeli będziesz trzymać się tak małych gabarytów to nic sensownego i “nowożytnego” nie wybierzesz. (to nie czasy kompaktowych smartfonów)
Obecnie cenowo i jeżeli chodzi o specyfikację jest opłacalny Pocophone F2 Pro.
https://m.gsmarena.com/xiaomi_poco_f2_pro-10220.php

Ewentualnie iPhone SE 2020. Jeżeli chodzi o kompakty.

Oneplus 7t, LG Velvet, Sony Xperia 5 (skaner ma z boku i trochę powyżej budżetu, ale jedyny kompaktowy model). Szczerze to wszystkich tych założeń w jednym telefonie spełnić nie idzie, tak więc musisz pójść na jakiś kompromis

Interesuje mnie tylko Android.

Niestety tak to właśnie wygląda. Wydaje mi się, że najszybciej to bym się przesiadł na S10.

S10 to bardzo udany model i wielu poleca wybrać właśnie któryś z modeli Galaxy S10 zamiast S20.

W sierpniu kupiłem S10, jestem bardzo zadowolony z tego telefonu, dziękuję za pomoc.