Telefon za 300-400zł z dobrą baterią i Wifi

Witam.

Potrzebuję czegoś do max 400zł. Najchętniej mnie, ale pewnie się nie uda.

Telefon musi mieć wifi i dobrą baterią (taką która wytrzyma minimum 2-3 dni). Bardzo dobrze by było, jakby posiadał jakiś system.

Obecnie mam Nokię E51 i jestem bardzo zadowolony z jej baterii (4 dni spokojnie wytrzyma). Chciałbym taki sam telefon tylko z większym wyświetlaczem i ciut lepszym aparatem (w K770i miałem 3.2 i spokojnie wystarczał).

Myślałem nad E71 lub E63 ale one też mają małe wyświetlacze. Patrzyłem na dotykowe GT540 albo i5700 ale u nich znów są słabe baterie. N95 jest za duża.

Brałem pod uwagę jeszcze Xperię X8 ale widzę, że ma jakieś problemy z Wifi i nie wiem co z baterią.

Czekam na wszelkie porady. Dzięki.

BTW: Wiem, że to raczej nie to forum, ale na pewnym tematycznym nie uzyskałem odpowiedzi.

Posiadam E72 kupiłem za 420zł na allegro i owszem wyświetlacz ciut mały (jeśli chodzi o internet) ale polecam ten telefon, jestem pod wrażeniem baterii trzyma 5 dni podczas gdy ciągle pisze smsy i się bawię telefonem, aparat 5Mpix robi na prawdę dobre zdjęcia ja wyrwałem okazję może i Tobie by się udało.

Jeśli chodzi o LG GT540 (mam go jako drugi telefon) wszystko ok z wifi androidem itp, jeśli mowa o baterii to nowa wytrzymuje jakieś 2-3 dni zabawy jeśli jest odpowiednio ustawiony (czyli podświetlenie wyłączenie wifi jeśli nie jest potrzebne itp). Telefon sprawuje się dobrze i zdjęcia robi nie najgorsze.

GT540 ma świetną baterię, ja mam na nim wrzuconego cyanogena i trzyma 2-3 dni, a mój znajomy, który też ma swifta tylko z androidem 2.1 i dosyć mało korzysta z telefonu, potrafi nie ładować go przez 5-6. GT540 ma tylko jeden mały minus - średni aparat bez lampy, ale zdjęcia i tak wychodzą ok.

Potwierdzam, gt540 ma nie najgorszą baterię, na 2.3 SwiftDroid 1.5 (wiem że stara wersja :stuck_out_tongue: ) Trzyma do około 4-5 dni na 2.1 oficjalnym podobnie.

Internet komórkowy cały czas włączony.

A jak się sprawuje android? Nie zamula? Są na niego dostępne darmowe aplikacje? Może lamerskie pytania, ale nigdy nie miałem styczności z takim OS.

Oj świetnie, aplikacji cała masa. Ostatnio bawiłem się Samsungiem Galaxy S bajak dosłownie. Ten system ma bardzo dużą przyszłość, a kiedyś się śmiali z Linuxa na urządzeniach mobilnych. Teraz trwają prace nad przeniesieniem do telefonów Androida w wersji 3.

A jakbym miał wybierać LG Swift – Samsung I5800 to który z nich ma lepszą baterią?

BTW: Dzięki za odpowiedzi. U konkurencji po 24h ani jednej odpowiedzi.

Jak ci się nie pali to ci powiem jak poczta przyniesie Samsunga

Dodane mniej niż minutę temu

Jeśli to jeszcze aktualne to trzyma 24h przy użytkowaniu - trochę GPS, trochę rozmów, trochę gier, pstrykania fotek (załóżmy że po 3x15 min) z 2h w necie na EDGE (3G bierze wiecej prądu, a Opera Mini daje rade), trochę w Markecie i inne zabawy, 3 pulpity, parę widgetów.

Jeśli bym go nie katował aż tak, powinien wytrzymać do 2 dni, jednak jeśli ktoś włączy wszystko na raz (GPS, BT, WiFi, 3G…) i będzie miał odpalone aplikacje w tle to obstawiam że pociągnie 10-16h - wtedy już chodzi prawie jak netbook.

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź.

Masz u mnie piwko :slight_smile: