Telefon za 400-450 zł

Witam. Zamierzam kupić telefon za wyżej podaną kwotę. Aktualnie posiadam SE K510i mam go 3 lata. Fajny telefonik ale brakuje mi w nim karty pamięci.

Od nowego telefonu oczekuję:

-karty pamięci

-aparat >=2mpx(fajnie by było jak by filmiki robił lepsze niż w k510i czyli 174x140 bodajże)

-radio fm

-dobrze by było jakby bateria trzymała przynajmniej 3-4 dni

-mp3 ale to chyba już standard w dzisiejszych czasach :stuck_out_tongue:

-Nie ma być cegła (może być wielkości k510 lub nieco większy)

-telefon najlepiej żeby był nowy

Nie zależy mi na dotykowym ekranie jak i systemie. Wyrosłem już trochę z tego :stuck_out_tongue:

Co myślicie o Noki 5130 XpressMusic + 1GB karta? Opłaca się go kupić nowy za 340zł?

z góry dziękuje za odpowiedzi :slight_smile:

Ja polecam Nokię 6300.

Może używany Sony Ericsson k770i albo nowy k550i?

k550i :wink:

K550i lepszy niż Nokia 5130 XpressMusic?

Czy ja wiem ?

Ale 5130 szybko się psują …

już moim trzem znajomym się popsuły ;/

a co dokładnie im się zepsuło?

Sony Ericssony mają o wiele lepszy soft od Nokii. Jeżeli w k550i nie podobają ci się klawisze, możesz zdobyć starszy k530i.

u takiej Natalki nie mogła wysyłać i sms’ow a nawet czytać …

u kumpla w ogóle ekran zgasł i nie chciał się włączyć ;/

Ja tam mam k550i i klawisze dla mnie są lepsze niż w k530 :wink: może dlatego że mam małe palce xd…

Klawisze w K550i są całkowicie do bani ale przecież do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Dołóż troszkę i weź Samsunga G600

http://allegro.pl/48987_g600.html?id=48 … %BC&a_enum[44]=1&a_enum[45]=all&a_enum[954]=all&a_enum[1954]=all

Spory, wyrazny wyswietlacz (bije na głowę ten z K550i), aparat 5mpix z AF, video VGA (640x480, 15 fps), oczywiście radio, slot kart itd.

PS: Nokia 6300 tylko i wyłacznie gdy zalezy Ci na ładnym aluminiowym wyglądzie. Słaba bateria dyskwalifikuje tą komórkę.

Co?? :open_mouth:

Zgadzam się że bateria może najlepsza nie jest, ale za to wyświetlacz genialny! Muzyka też całkiem całkiem i cena nie jest ogromna.

No tak, wyświetlacz jest bardzo czytelny i obok solidnego wykonania jest to również na plus wzgledem K550i.

Nie zmienia to jednak faktu, że wybrałbym G600 mając na uwadze wymagania z pierwszego postu.

Nie miałem styczności z Samsungami ale podoba mi się ten G600 :slight_smile: A jak to jest z awaryjnością w tym modelu? A i powiedzcie mi czy można normalnie zgrywać piosenki na tel bez specjalnego oprogramowania. A i chciałbym też wiedzieć ile ma cali ten wyświetlacz. I przy okazji wady możecie też wymienić :stuck_out_tongue:

edit:

Jeszcze jedno pytanie: Czy można ustawić swój własny dźwięk dzwonka i sms czy tylko standardowe muszą być?

http://www.telepolis.pl/artykuly.php?id=248

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=339076

No i chyba się zdecyduje na G600 :smiley: Mam jednak trochę więcej kasy około 600 zł. Można coś lepszego znaleźć w tej cenie czy nie warto więcej wydawać biorąc pod uwagę moje wymagania.

nie załamujcie mnie. k550i to porażka.

K800i, n70, 5220 XpressMusic, LG KP500 może

Nokia N73 , LG › KU990

mam 700 zł co polecicie? Jak ja jestem niezdecydowany :stuck_out_tongue: a kasa napływa od czasu do czasu :stuck_out_tongue: Patrzcie na pierwszy post z moimi wymaganiami i nie podawajcie mi tu telefonów z ekranem dotykowym

To w tym wypadku proponuję Sony Ericsson k770i z aparatem 3,2MPix, wideorozmowami, kartą pamięci do 2GB (wg producenta), chudszy od k510i, bateria trzyma czasem nawet ponad tydzień.

Tylko nie ta porażka, szkoda kasy #-o