Telefon za 600-700 zł

witam. szukam telefony za 600-700 zł

interesuje mnie dobry aparat i dobre odtwarzanie muzyki( w miarę głośny)

SE w995 sam używam

fajny ale za drogi

Ja kupiłem nowy w komisie za 800 zł

600-700zł!

nie 800 matole!

SE c902

całkiem ciekawy ale jak to gra??

a może coś z noki mi polecacie ?

odradzam tego SE :wink:

miałem ‘przyjemność’ go testować i był kiepski, wg mnie cicho grał i był trudny w obsłudze ;p

Ja poleciłbym Samsunga i900 Omnię :wink: głośnik niezły, aparat robi dobre zdjęcia jak na telefon.

N95-2 :wink:

zastanawiałem się nad nokią 5800 co myślicie o niej ?

Ja myślę, że w miarę dobra, nie powiem ci dokładnie, ale na koniec miesiąca biorę w playmixtura nieco okrojony model względem 5800: Nokię 5230, ale uważam że 5800 to też dobry telefon :wink:

podobno noki 5230 jest kiepskim telefonem psuje się itp. dlatego zastanawiam się nad 5800

Samsung Galaxy i5700 Spica

Podobno, to Yeti widziano. 5800 uważasz jest lepsza? To jest praktycznie ten sam model z bardziej wypasioną specyfikacją. Nie oczekuj biznesowej jakości po niedrogich muzycznych dotykowcach. Ja sam obecnie posiadam 5230 i nie narzekam. Telefon spisuje się bardzo dobrze. Nie oczekiwałem po nim trwałości czarnej skrzynki. Jeżeli miałbym polecić coś zorientowanego na dobry dźwięk w okolicach 600 zł, to właśnie ten model, gdyż oferuje niedoścignioną jakość dźwięku na wyjściu słuchawkowym. Aparat jest jaki jest, kiepskawy. Nadrabia całkiem niezłym wideo, ale nie ma się czym zachwycać.

mój kumpel ma 5230 i mówi że to kiepski telefon i żałuje że go kup[ił. Ma go już 3 miesiące i kilka razy był już w naprawie…