Telefon za ok. 500 zł

Witam

Chcę zmienić telefon będę miał na to ok. 500 zł. Od telefonu nie wymagam za dużo…

Lubie pisać sms’y… ;DD

Telefon napewno nie może być “cegłą”

Narazie zastanawiam sie nad Nokia N78 oraz LG ku900

LG nie bierz bo to syf . N78 ? Moim zdaniem jeśli dużo nie wymagasz od fona nie warto brac symbiana , ogolnie rzecz biorac zamulaja . Mozesz wziac jakiegos SE albo Nokie . Jaką ? Jak do pisania smsów to napewno nie k550i bo palce bolą od pisania na niej :? Możesz sie zastanowić nad Nokia 6300 albo SE c702 .

Nokia 6500 slide

A co powiecie na 5610 ? Szczerze powiem że miałem już telefon z symbianem i jakoś strasznie nie zamulał więc nie chce wykluczyć wszystkich symbianów… więc może… N95 powinienem dorwać już za 550 zł

A może coś z SE np. w595 ?

PS.

Dlaczego nikt nie poleca dotykowych telefonów ? Co się z nimi takiego dzieje że nie mamą poparcia użytkowników

Nie polecają bo bez hardwareowej klawiatury do pisania esek raczej się nie nadają.

Już niejeden “esesman” sprzedawał dotykowca z tego powodu.

Samsung U700 jest świetnym telefonem

albo SE K800i

Samsungi nie są swietne , samsungi są beznadziejne . Jesli nie chcesz zalowac zakupu kup Nokie albo SE . K800i jest już troszkę stary ale zdjęcia robi bardzo dobre .

Ja mam nokie 5610 XM… dobry tel.

beznadziejny to ty jestes mam w domu 3 samsungi i nikt nie narzeka oprocz mnie :smiley: nie moge ladowac ladowarka muse przez kompa ale dla mnie to zaden klopot

a te telefony to:

Samsung U700

2xSamsung D900i

LG Cookie jest bardzo ciekawy w tym przedziale cenowym … ja w każdym razie polecam … bo sam go wybrałem 8)

Smsy też sobie fajnie popiszesz bo masz klawiaturę QWERTY z wyświetlacza.

To mozesz pomyslec o tym http://www.allegro.pl/item548240428_lg_ … fv_gw.html .

Ten Ks360 odpada wygląda jak zabawka dla dzieci z podstawówki :stuck_out_tongue_winking_eye: a co do LG Cookie czy on się różni od KU990 Z moich obserwacji tylko tym że ma gorszy aparat bo 3,2 a nie 5,0.

Pozatym coraz bardziej mi się podoba ten KU990 ;D