Telefon

(Meteo17) #1

Witam moja dziewczyna bedzie miała telefon z Angli,

z blokada sim lock chyba sieci trhee czy jakiejsc tam Angielski

no i angielskie menu,wiem ze w jakimś komisie czy co mozna sciagnąć simloka i wgrac polskie menu telefon bedzie jakąś motorola z klapką ale nie znam jeszcze modelu co bede potrzebował kabel i co jeszcze z kad wziaść polskie menu jak simloka zdjać, podajcie jakieś forum gdzie by mi pomogli.

(McDracullo) #2

Musisz miec kabel do tego modelu telefonu. Dowiedz sie o model telefonu, i wtedy poszukaj w internecie oprogramowania. chciaz nie wiem czy bedzie zamieszczone. Duze prawdopodobienstwo ze nie bedzie takiego softu gdyz publikacja takiego sofu w internecie moze byc piractwem. ale zawsze mozna sprobowac :stuck_out_tongue_winking_eye:

(Bażant) #3

To wszystko zrobią w komisie :stuck_out_tongue:

Możesz popytać na tym forum: http://www.eumc.cxc.pl/jportal/module.php?op=forum

(Bambit) #4

daruj sobie w prawie każdym komisie to zrobią za niewielkie pieniądze :wink:

szkoda zachodu ...

tym bardziej, że:

etc. etc.

(Meteo17) #5

Jasne w komisie biorą kase duzo kasy jak u mnie w komiesie wiec pytam z kad oni w komisie to biorą i robia i mają moze bym dziewczynie za darmo scignoł simlocka i wgrał polskie menu szukam pomocy, nie odsyłajcie mnie do komisu, zreszta i tak dzis ide po telefon ciekawe czy naprawili.

(Bażant) #6

Najpierw pójdź do komisu i spytaj się ile takie coś by kosztowało, nie są to drogie sprawy. Samemu będzie Ci trudno to zrobić, wątpie czy w necie znajdziesz oprogramowanie z polskim menu do niego.

(Bambit) #7

robią bo mają programy, które także kosztują niezłą kasę.

look:

http://www.gsm-technology.com/index.php ... r,150.html

a samemu na dodatek przy tak dość egzotycznym fonie będzie trudno to wykonać.

(Meteo17) #8

Pytanko czego potrzebuje by wgrać na telefon motorola v220 polskie menu

mysle ze kabel i odpowiednie oprogramowanie, gadam z kolesiem jakims z komis serwis i mówi ż e jakiś sprzet, sprzeat ze 2tysioce kosztuje jak oni to robia jak wgrywają

(McDracullo) #9

Nie wiem czy nie dostane za to ostrzezenia ale mam nadzieje ze nie (w sumie to eMule do tego sluzy...)

wpisz w eMula Motorola v 220... w znalezionych jest kilka plikow "multilanguage" wiec moze znajdzie sie akurat polski... sproboj...

(Meteo17) #10

Buu wyswietlacz do wymiany i moze dzonki nie bede dziłać bo nie dziłają razem chce az 100zł ale sie wkopałem no.

(Bażant) #11

Za co, za tą kąpiel?? Jeżeli tak, to bym nie zapłacił, bo powiedział na początku, że wyniesie Cię to 50zł to jest wprowadzanie w błąd i naciągania klienta :evil: A jeżeli za wyświetlacz i głośnik to się zgodzę, bo tyle mniej więcej sprzet wymienny kosztuje :smiley:

(Meteo17) #12

no tak razem z kapiela i wyswietlaczem ale mói ze dzownki coś nie dziłają nie znam kody zabezpieczjącego a mói bym mu podał

(Szymonprzywecki) #13

Do mojego NEC'a z angli.... za polskie meni i simlocka zaplaciłem 75zł.....

I byłem też w innym komisie sie pytac za samego simlocka chcieli 80zł :o wiec moim zdaniem to telefonów NEC z Angli ... sciaganie smiclockow jest drogie.. wg.

(Meteo17) #14

No i zapłaciłem 90zł telefon sprawny lecz nie do końca. Jest nowy wyswietlacz no i dziła telefon dobrze tylko dzwonki polifoniczne i dźwieki w nim nie dziłają tego nie dało się naprawić, co może być przyczyną jak to zrobić.

(boczi) #15

Powiem Ci może, że nowe Nokie 3510i chodzą na Allegro już od około 170zł...

(Doom 84) #16

mam tel nokie 6630 i mam dylemat bo ma simloka a jest on z angli kto zna stronke gzdzie mozna sciagnac programek do sciagniecia snima z tego modelu. pytalem sie w 4rech komisach to gadali mi ze nieda rady z sciagnieciem sima :cry: a co najlepsze dowiedzialem sie ze jest niby mozliwoszc sciagniecia w poznaniu :o a ja jestem z opola

(Azpr) #17

hehehe a co za roznica gdzie ten simlock byl zakladany? :smiley: to zalezy od serwisu... głownie kosztuje to od 10-20zł MAX! a jak sie dałes na 80 namówic to rece opadaja...

(system) #18

Z tego co wiem to jak narazie mało kto potrafi ściągnąć sima z 6630 - tymbardziej, że jest na angielską sieć:slight_smile: A jak już ktoś potrafi to bierze 250 - 300 zł :stuck_out_tongue:

O ściągnięciu kodem możesz pomarzyć :stuck_out_tongue:

Jak myślisz dlaczego smartphone'y z angielskim simlockiem są na allegro tak tanie?

(Driver122) #19

żadnych telefonów z Anglii z polskim menu-z oryginalnym tak....

(system) #20

A co ma do tego pakiet językowy?

Złączono Posta : 03.05.2006 (Sro) 22:34

Sima z tego telefonu mało kto potrafi zdjąć i tyle.