Telefon

Witam moja dziewczyna bedzie miała telefon z Angli,

z blokada sim lock chyba sieci trhee czy jakiejsc tam Angielski

no i angielskie menu,wiem ze w jakimś komisie czy co mozna sciagnąć simloka i wgrac polskie menu telefon bedzie jakąś motorola z klapką ale nie znam jeszcze modelu co bede potrzebował kabel i co jeszcze z kad wziaść polskie menu jak simloka zdjać, podajcie jakieś forum gdzie by mi pomogli.

Musisz miec kabel do tego modelu telefonu. Dowiedz sie o model telefonu, i wtedy poszukaj w internecie oprogramowania. chciaz nie wiem czy bedzie zamieszczone. Duze prawdopodobienstwo ze nie bedzie takiego softu gdyz publikacja takiego sofu w internecie moze byc piractwem. ale zawsze mozna sprobowac :stuck_out_tongue_winking_eye:

To wszystko zrobią w komisie :stuck_out_tongue:

Możesz popytać na tym forum: http://www.eumc.cxc.pl/jportal/module.php?op=forum

daruj sobie w prawie każdym komisie to zrobią za niewielkie pieniądze :wink:

szkoda zachodu …

tym bardziej, że:

etc. etc.

Jasne w komisie biorą kase duzo kasy jak u mnie w komiesie wiec pytam z kad oni w komisie to biorą i robia i mają moze bym dziewczynie za darmo scignoł simlocka i wgrał polskie menu szukam pomocy, nie odsyłajcie mnie do komisu, zreszta i tak dzis ide po telefon ciekawe czy naprawili.

Najpierw pójdź do komisu i spytaj się ile takie coś by kosztowało, nie są to drogie sprawy. Samemu będzie Ci trudno to zrobić, wątpie czy w necie znajdziesz oprogramowanie z polskim menu do niego.

robią bo mają programy, które także kosztują niezłą kasę.

look:

http://www.gsm-technology.com/index.php … r,150.html

a samemu na dodatek przy tak dość egzotycznym fonie będzie trudno to wykonać.

Pytanko czego potrzebuje by wgrać na telefon motorola v220 polskie menu

mysle ze kabel i odpowiednie oprogramowanie, gadam z kolesiem jakims z komis serwis i mówi ż e jakiś sprzet, sprzeat ze 2tysioce kosztuje jak oni to robia jak wgrywają

Nie wiem czy nie dostane za to ostrzezenia ale mam nadzieje ze nie (w sumie to eMule do tego sluzy…)

wpisz w eMula Motorola v 220… w znalezionych jest kilka plikow “multilanguage” wiec moze znajdzie sie akurat polski… sproboj…

Buu wyswietlacz do wymiany i moze dzonki nie bede dziłać bo nie dziłają razem chce az 100zł ale sie wkopałem no.

Za co, za tą kąpiel?? Jeżeli tak, to bym nie zapłacił, bo powiedział na początku, że wyniesie Cię to 50zł to jest wprowadzanie w błąd i naciągania klienta :evil: A jeżeli za wyświetlacz i głośnik to się zgodzę, bo tyle mniej więcej sprzet wymienny kosztuje :smiley:

no tak razem z kapiela i wyswietlaczem ale mói ze dzownki coś nie dziłają nie znam kody zabezpieczjącego a mói bym mu podał

Do mojego NEC’a z angli… za polskie meni i simlocka zaplaciłem 75zł…

I byłem też w innym komisie sie pytac za samego simlocka chcieli 80zł :o wiec moim zdaniem to telefonów NEC z Angli … sciaganie smiclockow jest drogie… wg.

No i zapłaciłem 90zł telefon sprawny lecz nie do końca. Jest nowy wyswietlacz no i dziła telefon dobrze tylko dzwonki polifoniczne i dźwieki w nim nie dziłają tego nie dało się naprawić, co może być przyczyną jak to zrobić.

Powiem Ci może, że nowe Nokie 3510i chodzą na Allegro już od około 170zł…

mam tel nokie 6630 i mam dylemat bo ma simloka a jest on z angli kto zna stronke gzdzie mozna sciagnac programek do sciagniecia snima z tego modelu. pytalem sie w 4rech komisach to gadali mi ze nieda rady z sciagnieciem sima :cry: a co najlepsze dowiedzialem sie ze jest niby mozliwoszc sciagniecia w poznaniu :o a ja jestem z opola

hehehe a co za roznica gdzie ten simlock byl zakladany? :smiley: to zalezy od serwisu… głownie kosztuje to od 10-20zł MAX! a jak sie dałes na 80 namówic to rece opadaja…

Z tego co wiem to jak narazie mało kto potrafi ściągnąć sima z 6630 - tymbardziej, że jest na angielską sieć:) A jak już ktoś potrafi to bierze 250 - 300 zł :stuck_out_tongue:

O ściągnięciu kodem możesz pomarzyć :stuck_out_tongue:

Jak myślisz dlaczego smartphone’y z angielskim simlockiem są na allegro tak tanie?

żadnych telefonów z Anglii z polskim menu-z oryginalnym tak…

A co ma do tego pakiet językowy?

Złączono Posta : 03.05.2006 (Sro) 22:34

Sima z tego telefonu mało kto potrafi zdjąć i tyle.