Telefona do 450 zł,jaki?

Mojego SE chcę sprzedać na początku myślałem,że mi starczy,ale na sprzedaży zaważył słabiutki głośnik,brak przybliżenia w aparacie xD -ogólnie znudził mi się.Za 450 zł nie kupisz nówki,szukam używanego,ale nie wiem co wybrać.Chciałbym Sony Ericssona bo się przyzwyczaiłem i są to moim zdaniem najlepsze telefony,choć inne też mogę być oprócz Nokii.W nowym chciałbym mieć lepszy głośnik :gwizd: (dużo mocniejszy,w tym na full w autobusie mało co słyszysz,ale słuchawki są na prawdę dobre),aparat 2 Mpx, .Proszę o pomoc z góry dziękuje

na allegro są nowe w810i po 450. jak używany to poszukaj k800i albo k550i, k530i

pierwszy jest trochę przestarzały i ma wolniejszy procesor,zapomniałem napisać obecnie mam k550i oraz k800i mają głośnik cienki,k530 nie miałem z nim styczności,czekam na dalsze propozycje,przyłóżcie się trochę :smiley:

jest kilka w880i w tej cenie…

W880i raczej nie znajdziesz za 450 zł min to 500 zł ;(

Mam okazje kupić Samsunga E900 za 400 zł co o nim myślicie?Głośnik lepiej gra niż w moim SE?:stuck_out_tongue:

możesz kupić za 450zł N70… tylko musisz wyłapać na aukcjach :slight_smile:

Nokia N70 to cegła za dużo i żadna rewelacja :frowning:

w880i to niby cud techniki?? albo jakiś k800i…

N70 to smartfon, ma system, możesz go używać jako nawigację, albo po prostu przenośną konsole (gierki z n-gage i odpowiednie libsy)

n70 to nie jest cegła… nie widziałeś jej to sie nie wypowiadaj… ma wygląd przybliżony do obciachowego k750i

E900 gra przeciętnie a poza tym jest prądożerny.

N70 widziałem i mi się nie podoba!

A ja bym polecił bym ci SE V630i.

Z tego co wiem to telefon nieco lepszy od W810 a w tej samej cenie :mrgreen:

Ten ostatni SE ciekawy tani,ogólnie słabszy od k550i 10 mb tylko wbudowane,brak radia,ale widzę,że chyba głośnik mocny bo taka krateczka jak w810i.P.S *******************

Napisałeś, że K550i Ci się znudził. Sądzisz że krok w kierunku V630i będzie zauważalną przesiadką? Przyznam, że nie rozomuiem…

Chodzi mi o lepszy głośnik bo na słuchawkach gra super :smiley:

zdecydowanie Samsung Z630 , duży super ekran, super wygląd, microSD, wszystkie funkcje audio i filmy video, internet HSDPA 1,80 mbs

chcesz głośny telefon to kup 3310

chcesz ładny to weź 7500 Prism albo 8800 Arte/Sirocco

chcesz dobrej jakości muzyki na słuchawkach to kup W960i

chcesz to wszystko w jednym telefonie to weź… W610i (to walkman to pewnie jest głośny… ale nie jestem pewien)

http://allegro.pl/item303064584_sony_er … d_ss_.html

PS. ten samsung ma jedną wadę… jest firmy samsung… :confused: oni robią naprawdę kiepskie fony (wytrzymałość)