Telefonia internetowa Orange

W orange proponują mi połączenie wszystkich usług- telefon stacjonarny/ komórkowy/internet/usługa tv(jedynie tv jeszcze u nich nie mam) w jeden pakiet na jednej fakturze w cenie 100zł . Czy przy tej telefonii internetowej przechodzi się z sygnału analogowego na cyfrowy i jaka to jest różnica? Gdy jest wyłączony komputer to będzie można korzystać normalnie z telefonu stacjonarnego? Czy dekoder tv jest podłączony kablem do modemu i czy tel/tv nie obciąża łącza internetowego? Może ktoś ma ten pakiet u nich - jak to działa ogólnie - ja obecnie mam w Orange wszystko oprócz tv a w tej cenie również dają tę usługę.

w telefonii internetowej (Voip) dźwięk rozmowy są przesyłane przez internet, modemy orange mają wbudowaną bramkę na 1 telefon który podpinasz sobie bezpośrednio do modemu. Jeżeli działa internet - jest wszystko ok, jak jest awaria netu to nie działa również telefon. W tej technologii zapomnij o faxie analogowym, alarmie.
Co do tv to orange ma 2 typy technologii: Sat i Ip. W sat trzeba też mieć podłączenie z modemem ale nie wpływa to na transfer danych, tv często działa jak nie ma internetu bo wszystko jest przesyłane przez satelitę. Samo podłączenie może być realizowane przez wifi. w technologii IP telewizji już wszystko jest realizowane przez Internet i tu prędkość łącza ma znaczenie.Zalecane jest również podłączenie przewodem dekodera do routera. Technologię IP bierz tylko jak masz FFTH bo przy adsl czy vdsl szkoda transferu.