Telefonia komórkowa


(Krycha401) #1

Mam mały problem otóż nie mogę połączyć się zapomocą kabla z komputerem :frowning:

Złączono Posta : 27.08.2007 (Pon) 21:19


(Itq5) #2

W pierwszej kolejności zainstaluj oprogramowanie do telefon.. np: Nokia Suit itp..


(boczi) #3

kryska401 proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji Zmień


(asziatko) #4

kryska401 , jaki masz kabel CA-42 czy DKU-5?. Oryginał czy zamiennik?. Wiem z doświadczenia że nie kiedy zamienniki nie chcą się komunikować z komputerem i nawet są nie wykrywane przez System.

Pobierz sterowniki do kabla ze strony Nokia Pl - Sterowniki Do Kabli, lub zainstaluj oprogramowanie PC Suite w tym pakiecie są już sterowniki do kabla i nie należy instalować wcześniej sterowników do kabla.

Polecam bardzo fajny Samouczek Pakietu PC Suite - Nokia Pl. Po kliknięciu w link, następnie klikij Start.


(Krycha401) #5

Dzieki za informacje . Mam zainstalowane PC Suite ze strony noki i raz działa a raz nie tak ę ja juz nie wiem co mam robic kabel mam zamiennik :slight_smile:

Złączono Posta : 28.08.2007 (Wto) 20:57

kabel mam CA-42 zamiennik :slight_smile:


(asziatko) #6

kryska401 , ten sam objaw jak u mnie był na Nokii 6030 na zamienniku kabla. Też miałem zamiennik kabel i raz działał raz nie i tak w kółko. Działał, zrywał połączenie znów działał z minute, dwie, znów nawiązywał połączenie. Jak kupiłem oryginalny kabel NOKIA CA-42 do drugiej Nokii 6070 to wszystkie te "ale" znikneły. Bez problemu odrazu łączy się z programem, wyświetla dostępne opcje / możliwości, pokazuje pamięć telefonu.

Jaki podłączasz telefon do kabla CA-42?. Nie da się ukryć że co oryginał to oryginał. Osobiście polecam oryginalny kabel NOKIA CA-42.


(boczi) #7

kryska401 to nie jest konkretny temat. Masz ostatnią szansę.


(Krycha401) #8

Do boczi;; dzięki za pouczenia jestem na forum pierwszy raz i nie miałam pojęcia jak się pisze :):oops: :slight_smile: Dzięki asziatko za odpowiedż kupie sobie oryginał pozdrawiam wszystkich:):slight_smile: