Telefonia VoIP - voipdiscunt

Witam,

wiecie co mam pewien problem korzystam z bramki VoIP Linksys PAP2T i uslugi voipdiscount ale nie wiem czemu jakoś polączenie nie jest taka dobra jak na kompie. Słychać echo, nie do końca dobrze słychac. Mam neo 1 mega. Może ma ktoś tą bramkę i korzysta tez z voipdiscount ??

Korzystam z FreeCall i jakość dźwięku jest super, na łączu 2 MB. Przetestuj, polecam.

I-PHONE Polska w serwisie http://www.darmowytelefon.pl oferuje 300 darmowych minut na stacjonarne (a takze do niektorych krajow na kom) tygodniowo przy zakupie kazdego doladowania przez 4 miesiace. Jakosc i ceny bardzo dobre. Bije wszystkich innych operatorow na glowy. Polecam!

wiesz co miałem tę samą bramkę kiedy juz nie pamieam jak w ustawieniach sie ustawiało ale podstawowe 3 zasady mówiące by jakoś była dobra:

1. jak rozmawiasz to nie ściągasz z sieci za pomocą torrenta, emula(możesz ale musisz ustawić małe transfery) itp. itd

2. Nie masz za wiele kompów podłączonych do sieci

3. w ustawieniach bramki musisz szytwno ustawić kodek G.711 i w opcjach jak pamiętam jest redukcja echa

To powinno poprawić rozmowy - ja korzystam z Fritz!boX 7170 i u mnie ta jakby powiedzieć mini centralka, router, i modem reguluje to. Co prawda urządzenie nie jest tanie aale jakoś jaką oferuje jest na wysokim poziomie.