Telefoniczna okazja 25, pytanie o sklep internetowy

Witam.

Zamierzam kupić SE K770i w Telefonicznej Okazji 25 w sieci Era.

Chciałbym to zrobić przez sklep internetowy Ery: https://www.sklep.era.pl/shop/offers.ph … z3.T7&rr=1

Telefonik kosztuje złotówkę, wszystko w regulaminie OK.

Tylko teraz pytanie. Załóżmy, że zamówię jutro po południu. Domyślam się, że jeszcze zadzwonią, żeby to wszystko potwierdzić. Kiedy będę miał aktywny telefon? Kiedy przyjedzie kurier? Czy po wyjściu kuriera muszę czekać, aż on wszystko zawiezie do siedziby Ery i tam uaktywnią? Chciałbym ten telefon używać z inną kartą. Czy muszę czekać na aktywację? Jak to wygląda? :slight_smile:

  1. Telefonu się nie aktywuje !!

  2. Najprościej zadzwonić na infolinię ERY i zapytać się o szczegóły, tam na pewno Ci powiedzą czy karta sim będzie aktywna i kiedy kurier przyjedzie.

  3. Jak napisałem w punkcie 1. Telefonu się nie aktywuje, a więc nie musisz czekać na aktywację. Od razu jak go dostaniesz od kuriera będziesz mógł zrobić z nim co chcesz np. sprzedać, spalić, wyrzucić przez okno albo włożyć inną kartę. Pełna dowolność.

Pozdrawiam

Źle się wyraziłem, chodziło mi o aktywację SIM :slight_smile:

Czyli ta aktywacja SIMa może trwać 2 - 3 dni, nie? :confused:

A co do telefonu, jak myślicie, dobry wybór?

Z ciekawych telefonów był k770i, K550i, Samsung D900 i Nokia 6300.

Nokię mam teraz, także odpada. K550 w porównaniu bezpośrednim odpada, zostaje D900, ale nigdy nie miałem go w ręce… Myślę, że tak zostanie, ale co wy na to?:smiley:

NIe ma czegoś takiego jak tel za złotówkę. Będziesz płacił abonament.

Tak, SE K770i jak za taką cenę jest to przyzwoity telefon (oczywiście nie mówię tu tylko o 1zł ale także o stosunku wysokości abonamentu i funkcjach oferowanych przez telefon). Co do aktywacji kary Sim to jak pisałem wcześniej - na infolinii Cię oświecą :slight_smile:

Pozdrawiam

Czytanie ze zrozumieniem się kłania :smiley:

Post 2

Jeszcze pytanie o telefon… Czy wielkość wyświetlacza rzeczywiście razi w oczy?

Piszą, że wokół jest gruba, czarna ramka…

Jak według Was?

ankon91 , Nie pisz posta pod postem.

Jeżeli chcesz coś dopisać do swojego posta skorzystaj z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif