Telefoniczny Spam reklamami (hardcore)

od ostatniego miesiąca z dwóch numerów (4 cyfrowe są) przychodzi baaardzo dużo spamu (nawet 8 razy dziennie) różną mają treść jedne są typu: "Wygrałeś !!

Da się od tego uwolnić ? HELP ![-o<

kupić nowy starter?

punkt 13 regulaminu Wapster

W przypadku, gdy Użytkownik nie jest zainteresowany otrzymywaniem komunikatów SMS/MMS będących elementem realizacji Usługi, opisanych w punkcie 6 powyżej, winien wysłać SMS-a o treści „STOP” na numer specjalny 2800 (koszt zwykłego komunikatu SMS zależy od aktualnej taryfy posiadanej przez Użytkownika) lub wysłać e-mail na adres: wapster@wapster.pl albo skontaktować się telefonicznie pod numerem (22) 331 93 38 lub wysłać faks na numer (22) 331 93 94. W takiej sytuacji CT powstrzyma się od wysyłania komunikatów, chyba że Użytkownik ponownie przystąpi do korzystania z Usługi.

To po co grasz i jakieś głupie konkursy.

Jak już zagrasz to tak będziesz miał, tak ma mój kolega.

30 spamu dziennie.

Nie graj w te konkursy bo i tak nie wygrasz, to tylko strata czasu i pieniędzy.

Ja tak raz zagrałem no i zmiana karty sim (mój błąd).

Nigdy więcej konkursów.

Majster1942 , Z jakich numerów otrzymujesz te wiadomości?

qasx , To co napisałeś być może sprawdzi się w przypadku Wapstera i chyba tylko jednego z operatorów (którego?) a to nie tylko Wapster wysyła tego typu wiadomości.

Pod tym linkiem jest lista nadawców wiadomości w zależności od numeru z którego otrzymaliśmy wiadomość:

http://web.playmobile.pl/resources/pdf/ … cjalne.pdf

Nie jest ona pełna ale bardzo często jest pomocna w znalezieniu adresata do którego możemy wysłać żądanie usunięcia numeru naszego telefonu z ich bazy.

Brałeś udział - wysłałeś kiedyś wiadomość nie zapoznając się szczegółowo z regulaminem dostępnym na stronie www lub w telegazecie a tam pewnie było napisane, ze wzięcie udziału (wysłanie SMSa) oznacza zgodę na treść regulaminu, w którym jest napisane, że od tej chwili zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości reklamowych dotyczących gier, zabaw, konkursów itp itd prowadzonych przez firmę “jakąś_tam” - czyli pięknie pokręcenie z pomieszaniem.

ja wlasnie z play dostaje mimo ze wyraźnie poprosilem na infolinii żeby mi tego nie przysylali i poczta dostalem zawiadomienie ze wylaczyli mi przysylanie tresci reklamowych itp:/

Jak z Playa dostaniesz dwa na miesiąc to góra, chyba ze odpowiadasz na nie :stuck_out_tongue:

Ja podpisując umowę z Playem zostałem zapytany przez sprzedawczynie, czy życzę sobie dostawać SMS reklamowe czy też nie :slight_smile: . A jak coś przyjdzie to najlepszym sposobem jest zignorować, niż zakładać takie tematy później.

Mnie też ostatnio zaczyna drażnić spam w sms…

Takie smsy to już dla mnie po prostu zaczynają robić się bardzo nie smaczne i jak będe miał troche czasu to się chyba tym normalnie zajme…

Dodam że nigdy nie wysyłam smsów na te głupoty…

To jeszcze nic !!

Odradzam wysyłania smsów na DarmowySms na numer 8037

Stanowczo odradzam wysyłanie darmowych smsów na numer 8037 w celu wygrania

10.000 zł! (reklama w której występuje Tomasz Stockinger). Po wysłaniu

darmowego smsa przychodzi odpowiedź, że musisz wysłać jeszcze jednego smsa,

ale tym razem już za 3,66 zł. Ale to nie wszystko! Minął tydzień odkąd

wysłałem sms na 8037 i od tamtej pory 10 razy dziennie dostaję smsa, że mam

wysłać pustą wiadomość na 73100!

[/code]

Znalazlem to w :google:

“U nas każdy wygrywa…” = darmowa tapeta albo dzwonek:d

W Orange SMSa wysłałem, żeby nie słali SPAMu reklamowego i za kilka godzin dostałem SMS reklamowy ;/