Telefony z klapką [poszukuje]

Poszukuje jakieś fajnego telefonu z klapką, nie musi mieć jakiś superopcji, byleby nie był czarny, różowy itp.

Macie jakieś fajne propozycje?

zielona motka v3 v3i :smiley:

Witaj Ver!

Ja na przykład zamierzam kupić sobie Sony Ericsson Z530i. Jest stosunkowo nie drogi i ma dużo zalet tj. Aparat, nagrywanie Video,MP3 i kosztuje około 450 zł. Jest w kolorze czarno-srebnym, lecz można wymieniać panele na różne kolory. To tylko niektóre zalety tego telefonu, wybór należy do ciebie.

Link- http://www.ceneo.pl/265348

Pozdrawiam!

Nie polecam Z530i, to jest to samo co W300 a W300 jest strasznie wykonany- ta cała klapka. Znajomy ma często mam w ręce ten telefon i powiem tylko tyle: klapka lata na wszystkie strony.

Samsung M300

Skoro nie musi mieć “superopcji” zajrzyj do katalogu telefonów i wybierz sobie taki, który Ci się podoba. Przed zakupem, oczywiście zajrzyj w specyfikacje :slight_smile:

A co sądzicie o Samsung SGH-M300 ?

http://www.orange.pl/portal/map/map/pho … omotionId=

1158270782.jpg

Mial go ktoś? Jest OK?

Dzięki za dotychczasową pomoc. :slight_smile:

Przecież właśnie kozunio12 Ci go zaproponował.

Telefon z kategotii “najniższa półka” jest o tyle okay, że prócz rozmów +sms/mms o dziwo grzeszy także radiem (wow :roll: )

Moim zdaniem jest to odgrzany kotlet, zważywszy na to, że Orange wciska go na siłę jako nowość (często drożej niż 100zł w abo) a przecież to jest inna wersja Samsungów z serii “X” :?

Beznadziejnie mały wyświetlacz, około 2,8mb pamięci, aparat vga bez lampy, brak BT, przy tym śmiesznie słaba bateria…

Ktoś powie - telefon ma służyć do dzwonienia i esemesowania, okay - ale w takim razie to już wolałbym nawet starego ale jarego SE T610 albo T630, porównajcie speki, bateria trzyma kilka razy dłużej od tego złomu powyżej :wink:

Zobacz Samsung SGH-e380

motorola :

w375

v3 i pochodne

nokia:

6131, 6301 itd

se:

w300

Zobacz sobie Benq-Siemens EF81. Korzystam i jestem zadowolony.

Zdecydowałem sie na Samsung X510 Dzięki za pomoc