Telefony za 1/3 CEN = SZOK = 100 % CEN!

Samo za siebie nic nie mówi!

Tego typu Aukcje, są zawsze usuwane przez modernatorów Allegro.

Ja zamówiłem telefon Za pobraniem, i czekam na przesyłke.

Powiem wam, że nawet ta firma nie wygląda na podejzaną.

Telefony kontaktowe podane, nr. GG, Nip, REGON itp.

Dam znać napewno :slight_smile: :slight_smile:

Nic nie mówi samo za siebie …

Powodem wycofania aukcji było to, iż była ona wystawiona w złej kategorii. Bowiem była wystawiona w kategorii Telefony Komórkowe, a przecież tego ona dosłownie nie dotyczyła.

:wink:

Ogólnie ludzie biorą co się wstawi, czasem bezmyślnie :wink:

Witheld mozesz podac mi adres tej hurtowni?? :slight_smile: chcialbym ja zoabaczyc i moze ewentualnei tez bym cos zamowil jezeli to faktycznie prawda :smiley: jak cos to mojego gg 1434242

Witheld za to zapłacił więc wątpei żeby ci podał te informacje :slight_smile:

Podam kiedy otrzymam telefon :slight_smile:

Mnie zastanawia jedno: taka hurtownia, przedsiębiorstwo handlowe, którego celem jest z założenia jak największa sprzedaż i zysk. Obroty jak wiadomo uzyskuje się dzięki jak najszerszej reklamie. Dlaczego adresy tych hurtowni są tak trudno dostępne? Skoro już włozyli czas i środki w przygotowanie swojej strony, to dlaczego jak wrzuce w googla “Telefony +GSM +hurt” czy cokolwiek takiego to otrzymuję w wyniku adesy hurtowni akcesoriów, kabelków, słuchawek, pokrowców itp ale nie telefonów? Wszystkie hurtownie telefonów nie umieją dobrze wypozycjonowac swoich stron tak? Bzdura. Jest to imho celowe. Dlaczego? Czy normalna firma nie mająca nic do ukrycia tak się zachowuje?

Faral W pewnym stopniu masz rację.

Tylko tutaj chodzi o inne działanie. Hurtownie podają swoje adresy komisą GSM a one sprzedają je na Allegro. Dlatego są trudno dostępne bo najpierw muszą zarobić a puźniej sprzedawać.

Faral poniewaz hurtownie sprzedaja telefony do serwisow tak jak napisal Witheld w iekszych ilosciach… i nie interesuje ich statystyczny Kowalski co kupi max 2 sztuki… tutaj gra idzie o znacznie wieksza kase niz myslisz…

ja juz kilka razy kupiłem poradniki i zaden jak narazie nie działa ale moze ty Witheld bedziesz miał szczescie .a i jak dostaniesz tel to podasz strone z hurtownia

Na temat aukcji można powiedzieć jedno zdanie:

PIC NA WODĘ

Na temat użytkowników allegro któzy to kupili:

NAIWNIACY

Ostre słowa :x :x :x

ale prawdziwe :wink:

:stuck_out_tongue:

to jak podasz ten link do hurtowni :mrgreen:

Do jakich serwisów? Masz na mysli sieci handlowe jak np Germanos czy MediaMarkt? Śmiem twierdzić że takie sieci biorą komórki bezpośrednio od producentów, bez pośrednictwa jakichś tam hurtowni. A pan z komisu który zajmuje box 1,5x1,5 metra kwadratowego na pasażu w markecie jest takim samym kowalskim jak ja, wiec to też nie wchodzi w grę. A z resztą mi nie o to chodziło. Pytam się czemu tych stron nie można wygooglać - wyszukiwarki indeksują automatycznie co się da, powinny na strony tych hurtowni dotrzeć tak czy inaczej. A tu nic. Nie ma w wyszukiwarkach, nie ma w serwisach takich jak Panorama Firm czy PKT. Dlaczego? Bo nie ma w ogóle :slight_smile:

Dlaczego ktoś kto jest w posiadaniu tych tajemniczych adresów sprzedaje je za 5 zł na allegro zamiast samemu rozkręcać biznes i sprzedawać kupowane tam telefony? Sprzeda jeden telefon po dobrej cenie i ma tyle co za sprzedaż adresów przez cały miesiąc. Dlaczego taka hurtownia która jak piszsz nie jest zainteresowana zwykłym kowalskim kupującym jednego fona nagle się nim zainteresuje tylko dlatego że ten kowalski kupił jej adres na allegro? Litości - przecież tu śmierdzi podpierdółką na kilometr… :roll:

chodzilo m o komisy z telefonami :wink: nie mowie o salonach GSM

Witheld , jeżeli dobrze liczę, to telefon(y) zamówiłeś tydzień temu. Jeszcze nie doszły?

Chyba jednak te całe adresy to wielka jedna lipa. Strona na której zamówiłem telefony została zawieszona przez Admina. Daje sobie na looz :!:


Ozdobniki to w innej piaskownicy

As.

“A NIE MÓWIŁEM” :lol: