Telefony za 1/3 CEN = SZOK = 100 % CEN!

Przeglądając aukcje na allegro natrafiłem na dziwną aukcje.

Użytkownik oferuje spis Polskich hurtowni GSM, które oferują telefony po znacznie niższych cenach, niż sprzedawane po cenach zwykłych.

http://www.allegro.pl/item97423484_tele … _cen_.html

Czy może ktoś z was kupował telefony u podobnych firm?

Czy jest to Realny, że firmy istnieją?

Jeżeli okazało by się to prawdą - To czemu NIE? Chętnie zamówił bym

większą ilość telefonów :slight_smile:

UŻYTKOWNICY : Brendy-d , Dumber i adam jask

to oszuści

Na początek zaczyna od konkurencji… zaczyna ich ośieszać… ładnie to o nim świadczy. Najpierw sprawdziłbym czy on sam nieoszukuje.

Wszystkie tego typu aukcje to oszustwa, zresztą na emulu są już takie super ekstra śFietne poradniki :stuck_out_tongue:

Dla mnie ta aukcja to pic

Praktycznie w całości jest poświęcona temu, jacy to inni są źli a on jest cacy. No i tak jakby zabezpieczał się na wypadek tego, gdy ktoś chciałby mu podebrać klientów. Po takiej aukcji, gdy już na wstępie ośmieszył allegrowiczów, ja od razu dałbym spokój…

Zobacz, ile jest na temat telefonów, a ile jest na temat tego, jacy to inni są źli a tylko jego towar jest piękny…

Po co się tak tłumaczy…

z tego co przeczytałem źdźbełko, to jakoś nic nie mówi o swoim produkcie(za wyjątkiem ceny) a tylko szykanuje innych userów :lol:

ten sprzadawca jest również oszustem i w rozumieniu prawa przestepcą , otrzymasz od niego adresy nie hurtowni a paserów którzy handlują kradzionymi nowymi telefonami , transakcja odbywa sie w umówionym miejscu przewarznie na giełdach sprzetu lub samochodowych za takie ceny jak są tam podane musisz wźąc minimum całe pudło 100 szt telefonów , pudło zawiera rózne modele telefonów, robiąc taką transakcje stajesz sie paserem i jednocześnie przestepcą.

Moim zdaniem te hurtownie wogóle nie istnieją.

Ale zobaczcie ile osób kupiło jego poradnik do Niedzieli ( Godz: 22:38 ).

http://img1.spx.pl/u/Aukcja_2047.PNG

Mało to jeleni :stuck_out_tongue:

Zmniejsz tą grafikę bo rozwala stronę forum 8)

Nie jest jeszcze taka duża.

Jest za duża, forum się rozjeżdża…

Co do screena. Jak ktoś lubi kupować u paserów - jego sprawa…

Już nie - link tego nie umie :stuck_out_tongue:

Kupiłem ten spis Hurtowni i one naprawde istnieją.

Ceny takie same jak zapewniał sprzedawca. Kontakt do hurtowni jest, Nip, Regon, Ulica itp. Dzisiaj zamówiłem V3. Dam znać czy doszło :slight_smile:

hmm ok ale jedno mnie ciekawi, czemu sprzedaje liste hurtowni jak może sam zamówić kilka set sztuk najdroższych fonów a potem sprzedać je za prawie podwojoną wartość ? by miał przebicie dwukrotne… w “uprzejmość” ludzką nie wierze więc… stawiam na paserstwo :slight_smile:

a za ile kupiles? i ile sztuk? jak dojdzie napisz…

I czy płaciłeś przedpłatą czy za pobraniem.

No coś mi się wydaję, że za pobraniem, bo po przedpłacie na konto dla takiej “hurtowni” to pewnie, ani pieniędzy, ani telefonu by nie zobaczył … :mrgreen:

Ja jak kiedyś zamawiał z podobnego typu hurtowni, chociaż miałem teoretyczną pewność, że dostanę towar (znajomy wcześniej dostał) to musiałem najpierw przesłać im ~15 zł na konto, aby w razie nie odebrania przeze mnie przesyłki zwróciły im się pieniądze. Przelałem im te pieniądze, reszte zapłaciłem przy odbiorze i na szczęście dostałem towar bez zarzutu. :slight_smile:

Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro (numer 97423484)

Mówi to samo za siebie :slight_smile:

wlasnie to nic nie mówi :wink: na allegro usuwaja wszytko co sie “zakabluje” tak jak to mialo np. miejsce przy numerku GG 14 :slight_smile: pierw ja usuneli… a potem byla spowrotem…