Teleportowanie przy małym pingu

Witam gdy grałem w grę crossout to gdy weszłem do bitwy to miałem teleportowanie np. jechałem do przeciwnika a teleportuje mnie gdzieś indziej mam już to od 2 dni i występuje w War Thunder i w Crossout mam fps 50-150 Fps a pingu 30-80.Czy wiecie jak naprawić teleportowanie.Bo to mnie denerwuje sprzęt mam kartę graf. GTX 650 CPU: intel core 2 quad q8300 2.50Ghz wcześniej nie było teleportowań.Jeszcze raz wiecie jak naprawić teleportowanie.

Według mnie ping wskazuje na problem z połączeniem.

zobaczyłem dziś że w War Thunder podczas tych teleportowań jest wysoki PL-30% nwm a w crossout tego nie ma.

Zawsze Internet może po prostu gubić artefakty po drodze, dla Ciebie efektem jest teleport. Od jakiego dostawcy Internet?

Geckonet :slight_smile: a i mam Ethernet czyli router.

Otwórz cmd i wpisz:
Tracert www.warthunder.com
Wrzuć screena z wyniku tutaj.

Hmm, to ciekawe. Trasa jest poprawnie wykonana i w dobrym czasie (0 zagubionych i ładny ping). Kontaktowałeś się z dostawcą czy nic nie robili/zmieniali?

nwm jedynie jest czasami tak jest że nie ma internetu ale po godzinie się pojawia i mój brat może się skontaktować z dostawcą ja nie narazie nic nie kontaktowałem się nwm może problem przejdzie poczekam bo dawniej było że ping był za wysoki i jakoś sam przeszedł poczekam kilka dni może przejdzie :wink: .

Jaki związek ma strona www z serwerami gry?

Taki urok WT. Nawet przy najlepszym internecie czasem skacze ping albo gubią się pakiety. Wina słabych serwerów.

po 1.Wcześniej nie było z tym problemu a po 2. to jest od loss czyli PL np. jak jest 30-więcej % to teleportuje mnie tak samo co w WT czy w Crossout tak samo.

A wiesz chociaż czym jest utrata pakietów?

1 polubienie

Spróbuj tego.
https://eu.wargaming.net/support/pl/products/wot/article/10252/

teleportacja przy małym pingu to nic, gorzej jak anty cheat cię zbanuje za cheaty bo nie zmieniasz położenia a powinieneś

Gdyby te gry go jeszcze posiadały…

1 polubienie

sry tera zobaczyłem że ping też się podnasza myśle że zakończe ten temat bo teleportacja rzadko się pojawia i pewnie kto go rozwiąże mam tu zdjęcie jak jest wysoki.

Nie wiem może zobacze gdy zmienie region z Auto na Europejski czy przejdzie czy nie

Dobra zmieniłem i pomogło pograłem kilka razy i nie było teleportowanie dzięki za pomoc :slight_smile:

Jaki tam ładny ping w docie mam 18ms na server europejski a CS jak brat gra to 15-23ms
tutaj masz screena.

Imgur

Druga sprawa pojedyncze pingowanie ch*** pokaże może akurat nie być w tym momencie zaniku sygnału.

Tu trzeba jakiś monitor odpalić na 1-2h i cały log połączenia pokazać w przedziale czasowym.