Teleprzelew w Plus czy dostępny dla Plus Mix?

Witam,

mojej mamie skończyła się właśnie umowa w Plus w taryfie Mix i chce przejść do Play, jednak na karcie z plusa jest jeszcze ok. 650 zł i stąd moje pytanie,

czy jest możliwość przelania tych pieniędzy na inne konto/numer w Plusie ?

Podobna usługa jest w Orange nazywa się Przelew SMS.

Jeśli tak to jak zrobić taki przelew i ile kosztuje oraz jakie są limity ?

Szukałem w Google jednak wypluwa do mnie jakieś fora z pytaniami bądź przelew w taryfie Simplus a to mnie nie interesuje.

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Z tego co czytam w Googlach, to nie ma takiej możliwości w Mixplusie - no chyba, że w sądzie poprzez prawnika :smiley:

Ale można zrobić pewien trick (choć to trochę potrwa z tego co czytam w Google) - a więc po zakończeniu obowiązkowych zasileń można przejść z taryfy Mixplus (a więc z Mixplusa) do taryfy “Twój Profil” albo “Simplus” w Simplusie (nie wiem jak teraz jest to z tymi taryfami w ofercie pre-paid bez zobowiązań)

i wtedy wykonać Teleprzelew. Potem upewnić się czy ten numer jest zarejestrowany - a zapewne będzie skoro kiedyś był w mixplusie - i przenieść numer do Playa.

A ten przelew w Simplusie nie może być większy niż 20 zł na miesiąc :wink:

A tego nie wiedziałem, bo nie korzystałem nigdy i także nie doczytałem #-o Ale 650 zł : 20 zł = 32,5, czyli tak 33 miesiące i po sprawie :twisted: A jak nie to zostaje tylko wydzwonić zgromadzone środki albo wyegzekwować polubownie z polkomtelem zwrot kasy lub przez rzecznika praw konsumenta, a w ostateczności przez sąd…

Dokładnie jest tak: może wysłać nie więcej niż 3 przelewy na miesiąc o łącznej wartości max 20 zł.

Tu jest regulamin: http://simplus.pl/images/regulamin_teleprzelew.pdf