Televoice

Dziś przypadkiem odkryłem, że mogę mieć Światłowód od firmy televoice. Na stronie televoice oraz www wybierak to mam dostęp do światłowodu tej firmy od 9 lat. Aktywacja usługi kosztuje 300zł sic, potem po 99zł miesięcznie za 350Mb/s na 50Mb/s bez limitu transferu. Ale kompletnie nie kojarzę tej firmy i w internecie nie ma za bardzo opinii o tej firmie.

Ktoś ma internet u tego dostawcy? Zakładam że obie strony mają błąd i światłowodu w budynku jednak nie ma.

To pewnie będzie oferta tego rodzaju, że zadzwonisz i powiedzą Ci - „niestety nie ma u pana światłowodu ale za to możemy zaoferować internet mobilny”

Tak czy inaczej, zadzwoń pogadaj i napisz tutaj jak przebiegła rozmowa - bo może się mylę.

Mobilnego w ogóle w ofercie nie mają. Choć za tani to ten internet też nie jest pomijając samą cenę aktywacji z kosmosu:)

Bez kontaktu z ich infoliną to niestety zgadywanie, co mogą Ci zaoferować. Jeżeli jesteś w zasięgu i nie masz tam żadnego przyzwoitego Internetu to ja bym te 300zł na światło odżałował.

Fakt, że niestety o firmie za wiele w sieci nie ma,

Właśnie o to chodzi, że nie wiadomo jak to będzie ew. działać, bo ciężko znaleźć jakiekolwiek opinie. Za tydzień do nich przedzwonię i wypytam. Usługa jest jednak droga, może dlatego inni operatorzy omijają szerokim łukiem ten budynek, bo zmowa cenowa:).

Na pewno lepsze raz 300 zł niż 5000 zł za przyłącze do najbliższej mufy i potem abonament 300 zł za „do 100 Mbps” w obie strony (ale to już lepsze gdy ADSL ma blokady do 5-20 Mbps, bo Orange nie chce inwestować).

Tak, byle by nie było potem problemów i ganiania się z UOKiK bo nie działa bo coś tam coś tam. Za tydzień do nich przedzwonię i niech prześlą na email wzór umowy i regulamin. Na chłodno, bo jednak 6x szybciej, ale abonament dwa razy droższy.

Obdzwoniłem, finalnie są w budynku światłowody trzech firm: Televoice, ebox i citystrada z możliwością podłączenia i zamówienia usługi. Zamówić się nie da, bo mają ofertę wyłącznie dla firm. Zakładanie firmy by ją zamknąć po tygodniu to też trochę zabawy.