Telewizja cyfrowa - ale która?


(mb2707) #1

Mam zamiar kupić którąś z telewizji cyfrowej tylko nie wiem która sie najlepiej opłaca. Zastanawiam się nad polsatem cyfrowym a tak w ogóle jakie są obecne koszty zakupiu anteny i dekodera


(mati75) #2

Nie polecam. Przy zmianie zabezpieczeń tz. kluczy, tworzy się stopklatka, "wcina" dźwięk. Mało fachowa obsługa na infolinii.


(hevet) #3

Wejdź sobie na stronę każdej platformy i porównaj ceny oferty, dekoderów, anten itp.


(mb2707) #4

No a co z innymi platformami


(hevet) #5

Co z innymi.... A co Ty w ogóle chcesz oglądać? Interesują Cię jakieś konkretne kanały? Zależy Ci na sporcie? Napisz coś konkretnego. Jaki jesteś w stanie płacić abonament itp.


(mb2707) #6

Nie jestem za wymagający niech bedzie pakiet podstawowych programów TVP , polsat , tvn, coś z discovery i kanały filmowe. Abonament tak do 40 zł


(hevet) #7

Jak chcesz Polsat to zostaje jedynie "Cyfrowy Polsat" bo tylko tam się on znajduje. Wykup pakiet podstawowy powinien być dla Ciebie wystarczający.


(agata.) #8

Rowniez nie polecam cyfrowego polsatu.Zabralo mi polowe kanalow isa chwilowe zaniki glosu,nie tylko u mnie :stuck_out_tongue:


(mb2707) #9

No a bez polsatu


(Wiesiek373) #10

Bajki opowiadasz . Mam CP i śmiga . CP nie jest zły .

Cóż jeśli mogę coś komuś doradzić , to teraz wybrałbym C+ . CP to jest moja pierwsza platforma cyfrowa . Wzięta trochę przez przypadek , na żywioł . Następną będzie cyfra . Może i ciut droższa , ale ma bogatszą ofertę od CP .

A CP , odpukać w niemalowane , działa jak trzeba . Awarii specjalnych nie ma (mam 6 miesięcy ). Zmiana pakietów sprawna . Dodzwonić się do BOK można bez problemu . Prosiłem o wyłączenie jednego kanału i na drugi dzień był wyłączony . Podpisywałem też porozumienie w sprawie HBO i też wszystko poszło sprawnie .


(Kulaa 01) #11

No bez polsatu zostaje C+ i N.


(Kpc21) #12

Może TNK, ale nie mają kanałów filmowych oraz TV4.


(hevet) #13

Może zainteresuje Cię jeszcze to http://satkurier.pl/news/48504/wywiad-z ... e-tvp.html.

Chociaż wątpliwości tu dużo, ale jakby się udało to może być ciekawie.


(Kpc21) #14

Póki co platformy TVP nie ma. Poza tym nie będą dawać dekoderów, a wiadomo że będą stosować kompresję MPEG-4, a więc trzeba będzie kupić do niej tuner za jakieś 500 zł.

Choć może jakaś firma wpadnie na pomysł żeby produkować np. tunery MPEG-4 combo satelitarno-naziemne.


(folusek) #15

telewizja N umowa 12 miesiecy no i masz na poczatek

Promocja

*

wszystkie pakiety za 38zł miesięcznie

przez pół roku

*

dekoder HD aktywacja za 0zł

*

HBO, Cinemax, Filmbox do 2 miesięcy w prezencie

*

kanały HD bez dodatkowych opłat

*

przy zamówieniu on-line wysyłka gratis

Wszystkie pakiety za 38zł miesięcznie przez pół roku.

o Oglądasz wszystkie pakiety tematyczne przez pół roku, a płacisz tylko 38zł miesięcznie zamiast 80zł.

o Masz 6 miesięcy, by zdecydować, które pakiety chcesz zachować i tylko za nie płacić

o Po tym okresie wybierasz minimum 3 płatne pakiety tematyczne, które chcesz oglądać. (wybierasz spośród pakietów: hity filmowe, kultura nauka świat, sport i motoryzacja, dzieci, style moda muzyka)

o Pakiet "informacja i rozrywka", a w nim aż 17 najpopularniejszych kanałów telewizyjnych, w tym 2 w jakości HD dostajesz gratis

o Jeżeli zdecydujesz się na dekoder HD z cyfrową nagrywarką (nbox HDTV recorder) otrzymasz 2 kolekcje z wypożyczalni filmów VOD: filmową (hity kinowe) i serialową (najnowsze polskie i zagraniczne seriale) za jedyne 30zł miesięcznie przez pół roku

o Promocyjna opłata aktywacyjna dekodera HD z cyfrową nagrywarką (nbox HDTV recorder) wynosi 99zł zamiast 449zł

9 filmowych kanałów premium do 2 miesięcy w prezencie


(sla17) #16

CP nie jest zły, mam go 7 lat i nie miałem problemów (no po 6 latach trzeba było zerwać umowę i podpisać nową, bo pilot szwankował od starego dekodera i nie dało się tylko dekodera wymienić) no i dalej jadę, i czasem się na chwilę przytnie kanał, ale mi to osobiście nie zawadza :wink: I jest polsat :wink: