Telewizja cyfrowa - ale która?

Mam zamiar kupić którąś z telewizji cyfrowej tylko nie wiem która sie najlepiej opłaca. Zastanawiam się nad polsatem cyfrowym a tak w ogóle jakie są obecne koszty zakupiu anteny i dekodera

Nie polecam. Przy zmianie zabezpieczeń tz. kluczy, tworzy się stopklatka, “wcina” dźwięk. Mało fachowa obsługa na infolinii.

Wejdź sobie na stronę każdej platformy i porównaj ceny oferty, dekoderów, anten itp.

No a co z innymi platformami

Co z innymi… A co Ty w ogóle chcesz oglądać? Interesują Cię jakieś konkretne kanały? Zależy Ci na sporcie? Napisz coś konkretnego. Jaki jesteś w stanie płacić abonament itp.

Nie jestem za wymagający niech bedzie pakiet podstawowych programów TVP , polsat , tvn, coś z discovery i kanały filmowe. Abonament tak do 40 zł

Jak chcesz Polsat to zostaje jedynie “Cyfrowy Polsat” bo tylko tam się on znajduje. Wykup pakiet podstawowy powinien być dla Ciebie wystarczający.

Rowniez nie polecam cyfrowego polsatu.Zabralo mi polowe kanalow isa chwilowe zaniki glosu,nie tylko u mnie :stuck_out_tongue:

No a bez polsatu

Bajki opowiadasz . Mam CP i śmiga . CP nie jest zły .

Cóż jeśli mogę coś komuś doradzić , to teraz wybrałbym C+ . CP to jest moja pierwsza platforma cyfrowa . Wzięta trochę przez przypadek , na żywioł . Następną będzie cyfra . Może i ciut droższa , ale ma bogatszą ofertę od CP .

A CP , odpukać w niemalowane , działa jak trzeba . Awarii specjalnych nie ma (mam 6 miesięcy ). Zmiana pakietów sprawna . Dodzwonić się do BOK można bez problemu . Prosiłem o wyłączenie jednego kanału i na drugi dzień był wyłączony . Podpisywałem też porozumienie w sprawie HBO i też wszystko poszło sprawnie .

No bez polsatu zostaje C+ i N.

Może TNK, ale nie mają kanałów filmowych oraz TV4.

Może zainteresuje Cię jeszcze to http://satkurier.pl/news/48504/wywiad-z … e-tvp.html.

Chociaż wątpliwości tu dużo, ale jakby się udało to może być ciekawie.

Póki co platformy TVP nie ma. Poza tym nie będą dawać dekoderów, a wiadomo że będą stosować kompresję MPEG-4, a więc trzeba będzie kupić do niej tuner za jakieś 500 zł.

Choć może jakaś firma wpadnie na pomysł żeby produkować np. tunery MPEG-4 combo satelitarno-naziemne.

telewizja N umowa 12 miesiecy no i masz na poczatek

Promocja

*

wszystkie pakiety za 38zł miesięcznie

przez pół roku

*

dekoder HD aktywacja za 0zł

*

HBO, Cinemax, Filmbox do 2 miesięcy w prezencie

*

kanały HD bez dodatkowych opłat

*

przy zamówieniu on-line wysyłka gratis

Wszystkie pakiety za 38zł miesięcznie przez pół roku.

o Oglądasz wszystkie pakiety tematyczne przez pół roku, a płacisz tylko 38zł miesięcznie zamiast 80zł.

o Masz 6 miesięcy, by zdecydować, które pakiety chcesz zachować i tylko za nie płacić

o Po tym okresie wybierasz minimum 3 płatne pakiety tematyczne, które chcesz oglądać. (wybierasz spośród pakietów: hity filmowe, kultura nauka świat, sport i motoryzacja, dzieci, style moda muzyka)

o Pakiet “informacja i rozrywka”, a w nim aż 17 najpopularniejszych kanałów telewizyjnych, w tym 2 w jakości HD dostajesz gratis

o Jeżeli zdecydujesz się na dekoder HD z cyfrową nagrywarką (nbox HDTV recorder) otrzymasz 2 kolekcje z wypożyczalni filmów VOD: filmową (hity kinowe) i serialową (najnowsze polskie i zagraniczne seriale) za jedyne 30zł miesięcznie przez pół roku

o Promocyjna opłata aktywacyjna dekodera HD z cyfrową nagrywarką (nbox HDTV recorder) wynosi 99zł zamiast 449zł

9 filmowych kanałów premium do 2 miesięcy w prezencie

http://n.pl/

CP nie jest zły, mam go 7 lat i nie miałem problemów (no po 6 latach trzeba było zerwać umowę i podpisać nową, bo pilot szwankował od starego dekodera i nie dało się tylko dekodera wymienić) no i dalej jadę, i czasem się na chwilę przytnie kanał, ale mi to osobiście nie zawadza :wink: I jest polsat :wink: