Telewizja cyfrowa DTV od Multimedia Polska

Witam,

Zamierzam podpisać nową umowę z MM zmieniając moją dotychczasową telewizję analogową na cyfrową (+ internet 6MB za 51zł). Pani powiedziała, że jeżeli chce mieć telewizję to muszę wziąć ICH dekoder, nie mogę pójść do sklepu i kupić go na własną rękę. Średnio mnie się to opłaca, ponieważ za aktywację chcą 99zł + 24zł co miesiąc do abonamentu.

Podsumowując:

Internet 6MB za 51zł + Telewizja cyfrowa (DTV) 90 kanałów, 99zł aktywacja (jednorazowo) + 24zł do abonamentu + tam ileś za abonament i wychodzi razem ok 140zł miesięcznie. Po pierwsze powiedźcie mnie czy to się opłaca czy nie (na to mam 20% wliczonego już upustu).

Po drugie powiedźcie mi czy faktycznie muszę brać ich dekoder, nie mogę mieć swojego (kupę kasy sobie za niego liczą), czy po prostu robią mnie w balona.

Po trzecie jeżeli możecie to napiszcie jak wygląda u was sprawa z telewizją cyfrową (ile co i u kogo).

Z góry dziękuję

Pozdrawiam,

Xemidra

Sam jakiś czas temu z telewizji zrezygnowałem, bo nie oglądam, ale u mojego dostawcy wygląda to tak: http://promocje.upc.pl/pakiety-2-w-1

119 zł płacę w MM za

  • Pakiet TV cyfrowy + dekoder

  • 12Mb - internet

  • HBO+HBO2 - musiałem wziąć, żeby zwiększyć przepustowość internetu - takie idiotyczne powiązanie, ale opłaciło mi się…

aktywacja kosztowała mnie 20zł

O HD można zapomnieć w tej cenie - sensowny jest tylko National G.

Może być tak, że parują dekoder z kartą (jak w Polsacie Cyfrowym), wtedy z innym już ona nie zadziała. Może być też tak, że po prostu mają takie zasady i bez dekodera, z samą kartą, oferty nie sprzedadzą.

Najlepsze są lokalne kablówki, które nieraz nie tylko wpuszczają w kabel DVB-T, ale i nie kodują w ogóle sygnału DVB-C. Ale mało kto teraz do takich ma dostęp.