Telewizja cyfrowa na usb stick czarny ekran

Jak w temacie , mam usb freeview august t202 , działało i nagle po zamknięciu klapy laptopa w nocy i otworzeniu jej rano nie działa , czarny ekran , dźiwęk jest , nagrywanie działa czyli jak coś nagram z tym czarnym ekranem to wszystko widać , jak ktoś ma jakieś sugestie to będę wdzięczny , kupiłem na wet drugi stick usb ale to samo , oba są na 100% sprawne to chyba coś z windowsem , co zrobiłem

  • przeinstalowałem sterowniki od grafy

  • przeinstalowałem sterowniki od od usb sticka całe oprogramowanie też

  • nowy directx

Albo jaki software lub hardware odpowiada za obraz w komputerze , przeinstalowałem więcej sterowników od chipsetu , lanu , grafiki , dźwięku , dysku hdd , touchpada itd… nadal nic i tak musiałem je zaktualizować

A po polsku można to napisać? Poza “czarny ekran” i kilka wymienionych sterowników nic nie da się zrozumieć…

Przywróć system z dnia, kiedy działał.

Prędzej to wina programu, na którym oglądasz telewizję. To samo miałem jeszcze za czasów analogu gdy używałem karty i softu od avermedia. Wtedy wyłączenie programu i włączenie ponownie naprawiało problem. Obecnie używam dvb viewer do dvb-t i nie ma takiego problemu (tuner USB omega t900). Możesz spróbować uruchomić tv np na vlc i zobaczysz czy obraz będzie.

Fakt trochę chaotycznie napisane ;p

Mam wyłączone przywracanie systemu

spróbóje przez vlc , właśnie taki dvb t mam tylko innej firmy

przec vlc nie wiem jak włączyć nie znam transpondera częstotliwości ani brandwich

Do vlc nie trzeba transpondera, musisz tylko wybrać że chcesz odbierać dvb-t a nie dvb-s. Częstotliwość nadajnika możesz sprawdzić na telewizja-cyfrowa.com

Wybieram dvb-t wpisuje częstotliwość nadajnika i nie działa , telewizja nie jest polska , jedyne co to format c: ale nie mam teraz weny do tego za dużo ustawiania w windowsie i innych programach , chciałem spróbować wszystkiego bo jak znowu mi się to stanie to znowu format i tak w kółko , no ale … dzięki

Hej,

A antena Ci się nie poluzowała? Bo to wygląda na błędy w odbierze samego sygnału TV.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Tak wygląda to w moim przypadku b6d7a76c935ee3ffmed.jpg Nadajnik nadaje jeden z multipleksów na 722MHz. Ewentualnie możesz spróbować innego programu typowo do odbierania TV choćby dvb dream czy inny http://www.dobreprogramy.pl/Odtwarzacze-stacji-radiowych-i-TV,Programy,Windows,197.html

Antena jest napewno ok

Dvb dream idealny działa , a coś takiego jak dream ale darmowe ? Przejrze ten link z dp co podałeś , dzięki jeszcze raz.