Telewizja Cyfrowa

(system) #1

Witam wszystkich uzytkownikow :slight_smile:

Planuje kupic jeszcze przed swietami Telewizje Cyfrowa na 2 tv (2 dekodery)

Lecz niestety nie mam pojecia jaka telewizje wybrac, kt贸ra sie najbardziej oplaca...

Prosze o pomoc :slight_smile:

(Bartolini234) #2

Wszystko zale偶y,co chcesz ogl膮da膰 i jakie s膮 Twoje oczekiwania.

Je偶eli cz臋sto ogl膮dasz sport to mo偶esz wybra膰 Cyfr臋+,N ma kana艂y HD i spore VOD,no jak pisa艂em,wszystko zale偶y od tego,co TY ogl膮dasz i czego potrzebujesz.

Pozdrawiam

(system) #3

Chodzi mi bardziej o dobre filmy :slight_smile:

(Karolekc5) #4

Jak dla mnie 3 platformy oferuj膮 prawie to samo + TP co w zasadzie b臋dzie jak N

G艂ownie skupi膰 si臋 powiniene艣 nad Opcja pakietu na 2 TV co w zasadzie masz Cyfr臋 i N

N- wprowadzi艂a teraz opcj臋 pod艂膮czenia drugiego dekodera kablem od turbo dekodera(g艂贸wnego) bez konieczno艣ci pod艂膮czania go do anteny, koszt pierwsze 12m gratis potem 20z艂

Cyfra ma opcj臋 z lataniem co 6 godzin z karta klienta do g艂贸wnej karty (g艂upota ale co zrobisz) ale nie ma tego .. Cyfre mo偶na podzieli膰 spliterem na 4 nawet dekodery i wi臋cej(sa tez bezprzewodowe) minusem jest nie pewno艣膰 co do przysz艂o艣ci tego Cyfra zacz臋艂a wykonywa膰 dziwne ruchy pojawia艂y si臋 r贸偶ne spekulacje

(Pirks4) #5

Je艣li chodzi o ofert臋 filmow膮9I nie tylko), to najbogatsz膮 i jednak najciekawsz膮, ma Cyfra+. Wystarczy rzuci膰 okiem na ich stron臋 internetow膮 i przestudiowa膰 od czasu do czasu program telewizyjny tych stacji. Warto poczeka膰, "zapolowa膰" na korzystn膮 promocj臋 opcji multiroom. Ja tak uczyni艂em i mam kompakt , canal+ i Filmboxy za 49 PLN przez ca艂y okres trwania umowy.

By艂em abonentem Cyfrowego Polsatu i moim zdaniem, je艣li chce si臋 poogl膮da膰 filmy, to nie ma sensu bra膰 tej platformy bez HBO i Cinemax. CP ma, jak dla mnie, zbyt ubog膮 ofert臋 kana艂贸w dokumentalnych i filmowych(ten sam problem ma N). I, nawiasem m贸wi膮c, owa ubogo艣膰 dokument贸w by艂膮 g艂贸wn膮 przyczyn膮 mojego rozstania z CP.

Platformy N nie mia艂em. Jedynym kana艂em, kt贸ry by mnie sk艂ania艂 ku tej platformie jest Wojna i Pok贸j, ale to zbyt ma艂o.

Wydaje mi si臋, 偶e bardzo ciekaw膮 propozycj膮 jest TNK HD, kt贸ra najprawdopodobniej b臋dzie moj膮 nast臋pn膮 platform膮. Jednak warto si臋 zapozna膰 z ofert膮 kana艂u Wojna i Pok贸j. Podobno bardzo udanego dziecka N-ki.

(system) #6

a co powiecie na temat aktualnej oferty Nki ? Jak ona ma si臋 do Cyfrowego Polsatu? S艂ysza艂em 偶e nKa ma lepsze kana艂y HD na kt贸rych mi zale偶y (bitrate itd)?

(I Tomasz I) #7

To 藕le s艂ysza艂e艣. Kana艂y si臋 nie dubluj膮, to oznacza, 偶e na transponderach iti jest tvp hd z caid dla wszystkich platform, czyli cyfra - seca, nka - conax , cp - nagra, tp - viaccess.

Hbo hd nadaje z tp polsatu.

itp. itd.

(Ramirez1) #8

Mam TNK HD do艂adowanie full pakietu kosztuje 40 z艂 a za ca艂y rok zap艂aci艂em 478 z艂.Jest tam troch臋 kana艂贸w mi akurat odpowiada , zale偶y te偶 co chcesz jakie kana艂y i w jakiej ilo艣ci du偶o sportowych,filmowych to co艣 innego jak TNK.Ja osobi艣cie jestem zadowolony z tej us艂ugi.

(Dimm Dna) #9

Ja aktualnie mia艂em C+, ale powiem Ci 偶e i tak nie ma co ogl膮da膰. Ostatnie cztery miesi膮ce przelecieli艣my na AXN Crime bo po prostu po roku ogl膮dania wszystko to powt贸rki, albo nic nie warte filmy. Bez HBO nawet nie ma co marzy膰 偶e co艣 poogl膮dasz. Przez p贸艂 roku mia艂em je za darmo i tylko one koncentrowa艂y g艂贸wnie uwag臋 domownik贸w. Filmbox, Kino Polska itp.. raz na jaki艣 czas wyskakuj膮 z dobrym filmem i tyle si臋 ko艅czy. Jako i偶 nikomu nie chce si臋 specjalnie studiowa膰 programu telewizyjnego wi臋c te kana艂y wchodzi艂y przelotem. Teraz przechodz臋 na TNK ze wzgl臋du 偶e nie ma za co p艂aci膰. Pami臋tam raz ko艂o 22 zebrali艣my si臋 co艣 poogl膮da膰 i nie by艂o nic! Na jednym leci o jakim艣 Afroamerykaninie, a na drugim Horror, na discovery Bear Grylls jad艂 jakie艣 robale 偶e si臋 cz艂owiekowi w 偶o艂膮dku przewraca艂o i uratowa艂 nas AXN Crime bo lecia艂 Colombo :P. Nie ma teraz za co p艂aci膰 na prawd臋.