Telewizja Cyfrowa

Witam wszystkich uzytkownikow :slight_smile:

Planuje kupic jeszcze przed swietami Telewizje Cyfrowa na 2 tv (2 dekodery)

Lecz niestety nie mam pojecia jaka telewizje wybrac, która sie najbardziej oplaca…

Prosze o pomoc :slight_smile:

Wszystko zależy,co chcesz oglądać i jakie są Twoje oczekiwania.

Jeżeli często oglądasz sport to możesz wybrać Cyfrę+,N ma kanały HD i spore VOD,no jak pisałem,wszystko zależy od tego,co TY oglądasz i czego potrzebujesz.

Pozdrawiam

Chodzi mi bardziej o dobre filmy :slight_smile:

Jak dla mnie 3 platformy oferują prawie to samo + TP co w zasadzie będzie jak N

Głownie skupić się powinieneś nad Opcja pakietu na 2 TV co w zasadzie masz Cyfrę i N

N- wprowadziła teraz opcję podłączenia drugiego dekodera kablem od turbo dekodera(głównego) bez konieczności podłączania go do anteny, koszt pierwsze 12m gratis potem 20zł

Cyfra ma opcję z lataniem co 6 godzin z karta klienta do głównej karty (głupota ale co zrobisz) ale nie ma tego … Cyfre można podzielić spliterem na 4 nawet dekodery i więcej(sa tez bezprzewodowe) minusem jest nie pewność co do przyszłości tego Cyfra zaczęła wykonywać dziwne ruchy pojawiały się różne spekulacje

Jeśli chodzi o ofertę filmową9I nie tylko), to najbogatszą i jednak najciekawszą, ma Cyfra+. Wystarczy rzucić okiem na ich stronę internetową i przestudiować od czasu do czasu program telewizyjny tych stacji. Warto poczekać, “zapolować” na korzystną promocję opcji multiroom. Ja tak uczyniłem i mam kompakt , canal+ i Filmboxy za 49 PLN przez cały okres trwania umowy.

Byłem abonentem Cyfrowego Polsatu i moim zdaniem, jeśli chce się pooglądać filmy, to nie ma sensu brać tej platformy bez HBO i Cinemax. CP ma, jak dla mnie, zbyt ubogą ofertę kanałów dokumentalnych i filmowych(ten sam problem ma N). I, nawiasem mówiąc, owa ubogość dokumentów byłą główną przyczyną mojego rozstania z CP.

Platformy N nie miałem. Jedynym kanałem, który by mnie skłaniał ku tej platformie jest Wojna i Pokój, ale to zbyt mało.

Wydaje mi się, że bardzo ciekawą propozycją jest TNK HD, która najprawdopodobniej będzie moją następną platformą. Jednak warto się zapoznać z ofertą kanału Wojna i Pokój. Podobno bardzo udanego dziecka N-ki.

a co powiecie na temat aktualnej oferty Nki ? Jak ona ma się do Cyfrowego Polsatu? Słyszałem że nKa ma lepsze kanały HD na których mi zależy (bitrate itd)?

To źle słyszałeś. Kanały się nie dublują, to oznacza, że na transponderach iti jest tvp hd z caid dla wszystkich platform, czyli cyfra - seca, nka - conax , cp - nagra, tp - viaccess.

Hbo hd nadaje z tp polsatu.

itp. itd.

Mam TNK HD doładowanie full pakietu kosztuje 40 zł a za cały rok zapłaciłem 478 zł.Jest tam trochę kanałów mi akurat odpowiada , zależy też co chcesz jakie kanały i w jakiej ilości dużo sportowych,filmowych to coś innego jak TNK.Ja osobiście jestem zadowolony z tej usługi.

Ja aktualnie miałem C+, ale powiem Ci że i tak nie ma co oglądać. Ostatnie cztery miesiące przelecieliśmy na AXN Crime bo po prostu po roku oglądania wszystko to powtórki, albo nic nie warte filmy. Bez HBO nawet nie ma co marzyć że coś pooglądasz. Przez pół roku miałem je za darmo i tylko one koncentrowały głównie uwagę domowników. Filmbox, Kino Polska itp… raz na jakiś czas wyskakują z dobrym filmem i tyle się kończy. Jako iż nikomu nie chce się specjalnie studiować programu telewizyjnego więc te kanały wchodziły przelotem. Teraz przechodzę na TNK ze względu że nie ma za co płacić. Pamiętam raz koło 22 zebraliśmy się coś pooglądać i nie było nic! Na jednym leci o jakimś Afroamerykaninie, a na drugim Horror, na discovery Bear Grylls jadł jakieś robale że się człowiekowi w żołądku przewracało i uratował nas AXN Crime bo leciał Colombo :P. Nie ma teraz za co płacić na prawdę.