Telewizja internetowa

Witam Was, mam pytanie, czy ktoś z Was zna strony internetowe z których można na żywo oglądać telewizję ??? Chodzi mi głównie o TVP1, TVP2, TVP Katowice, TVN, TV4 itp. Może są gdzieś strony na których można wieczorem oglądnąć Wiadomości które zaczynają się o 19.30 lub Teleexpress? Tylko nie takie z przed kilku dni tylko aktualne.

Może ktoś zna strony na których lecą powtórki seriali np Klan, Barwy Szczęści itp ???

Nie mam możliwości oglądania zwykłej telewizji, ale mam dosyć mocne łącze internetowe a jednak TV to nadal w dobie internetu fajna sprawa :slight_smile:

Nie ma takiej opcji, ewentualnie tylko http://www.itvp.pl

www.ipla.tv - tylko, że tam bardziej polsatowskie stacje są…

Na żywo przez Internet większości kanałów TV nie zobaczysz. Aby mieć taką możliwość, TVP musiałaby płacić znacznie więcej za prawa do emisji programów (normalnie wykupują licencję na obszar Polski, tak musieliby na cały świat). Co prawda zawsze można filtrować widzów po IP, ale jakiś czas temu wprowadzili to na http://www.tvp.pl i są z tym problemy.

Niektóre programy TVP (również na żywo) zobaczysz na http://www.tvp.pl. Programy ośrodka katowickiego na http://katowice.tvp.pl. Natomiast programy Polsatu na http://www.ipla.pl (trzeba ściągnąć ich aplikację).