Telewizja kablowa Vectra, jaki rozdzielacz?

Witam, mam zamiar rozdzielić sygnał na trzy tv. Fachowiec wstawił trójnik z dwoma wyjściami tris-210e dla internetu oraz telewizji. W jego miejsce chciałbym wstawić inny taki który będzie miał cztery wyjścia, trzy na tv oraz na internet.

Jaki byłby najlepszy i czy tak mógłbym to podłączyć?

Pozdr

Jakie będą odległości do poszczególnych odbiorników? Teoretycznie mógłbyś podłączyć kolejny trójnik do któregoś wyjścia tv w obecnym trójniku ale nie jest to polecane rozwiązanie i może powodować zakłócenia na telewizorach. Bardzo ważny jest również kabel (jego jakość) - najlepszym dostępnym wyborem jest triset-113 oraz dodatkowo porządne wtyczki, najlepiej typu kompresyjnego (zaciskane).

Odległości będą gdzieś około 10m do każdego odbiornika, jak na razie mam podłączone dwa tv. Z tris-210e wychodzi kabel telewizyjny na którym zamontowałem trójnik i z tego trójnika lecą przewody na dwa telewizory. Chce zakupić trzeci tv i chciałbym przerobić tą instalację aby było jak najmniej rozdzielaczy. Mam zamiar wypieprzyć tris-210e i w jego miejsce wstawić jakiś z 4 wyjściami (najlepiej izolowany, taki co nie przepuszcza napięć) tylko nie wiem jaki byłby najlepszy i czy tak mogę zrobić?

Czy nikt nic nie wie :frowning:

Najlepiej jak zastosujesz rozgałeźnik małostratny np.

http://www.aval.com.pl/aval,A4-1411.html

majster_jk , ten rozgałęźnik nie ma izolacji galwanicznej …

Fakt przy dłuższym kablu pójdzie jakość programów… ale tv mają zazwyczaj możliwość strojenia ręcznego… można spokojnie wyłapać programy i je dostroić i jakość programów wraca do normo (mówie tutaj o programach na analogu)