Telewizja N czy Polsat Cyfrowy

Witam serdecznie. Proszę o radę co wybrać Telewizję N czy Polsat Cyfrowy. Nie chodzi mi o programy tylko o Platformę Cyfrową która jest lepsza. Za sugestie i odpowiedzi Bardzo DZIĘKUJĘ.

Decydowanie technologicznie jest lepsze “N” i to w sprzęcie i oprogramowaniu.

Jeszcze jest Cyfra+.

Którą wybrać? Zależy od tego, jakie programy chcesz oglądać. Wybierz taki pakiet, który najbardziej ci będzie odpowiadać i będzie mieć rozsądną cenę.

Jeśli chodzi o jakość techniczną, n jest lepsza od Polsatu.

Pakiet Familijny w Polsacie Cyfrowym kosztuje 37,90 zł. i umowa jest na 29 miesięcy, a w Telewizji , N , na 13 miesięcy po 48 zł.miesięcznie jest super oferta + Telewizja na kartę z dekoderem. Proszę o doradzenie co mam wybrać i co WY byście wybrali z tej oferty jak byście mieli te dwie platformy do wyboru. Dziękuję Bardzo za odpowiedzi.

Wybór należy do Ciebie.

Jak sam zauważyłeś jest różnica w cenie abonamentu, obecnie w promocji Cyfrowego Polsatu są dwa dekodery

a dodatkowo w zapasie za odpowiednią dopłatą rozwojowy

Internet w Cyfrowym Polsacie.

Drugi dekoder w prezencie - świąteczne promocje Cyfrowego Polsatu

Dekodery

Porównaj dekodery

/ musisz wybrać odpowiednie dekodery /.

Pamiętaj że czym większa jest średnica anteny tym lepszy odbiór programów.

Do dwóch dekoderów polecam konwerter Twin - inaczej dwa niezależne konwertery w jednej obudowie, pozwalające na odbiór dwóch różnych programów satelitarnych na dwóch tunerach/dekoderach/telewizorach :slight_smile:

W sprawie internetu:

Z tego co wiem to już można sobie wziąć udział w testach (jeśli się znajduje w zasięgu), lecz co dzień trzeba wysyłać im jakiś raport techniczny odnośnie jakości…

No a sama technologia to nic innego jak rozwiązanie znane z ofert operatorów gsm (czyli będzie limitowany transfer)

Jeśli teraz ktoś przystąpi do testów i wstępnie wyrazi ochotę na podpisanie umowy gdy oferta wejdzie w życie ( i ją podpisze) to dostanie w promocji 5 GB transferu.

Też się nie tak dawno na to napaliłem ale jak się okazało że transfer będzie limitowany to mi się odechciało.

@Newton :

,rozwojowy" napisałem dlatego że to są dopiero początki, sam piszesz o testach.

Później może być na lepszych warunkach.

Oprócz tego podałem dużo więcej a odnośnie internetu to przecież nikt nie musi go brać przy podpisywaniu umowy.

Ok rozumiem.

Przepraszam…zagalopowałem się i wyszły bzdury:)

Bzdura - jakość odbioru programów przy sygnale cyfrowym zawsze będzie taka sama. Większa antena ograniczy zaniki sygnału np. podczas burzy z obfitymi opadami deszczu. Poza tym nieco łatwiej jest ją ustawić.

nooo… a kto to ogląda z satelity podczas burzy ?

Ja nigdy przez 15 lat, sąsiad był tak samo mądry i pozbył się trzech dekoderów :frowning:

Powtarzam że czym większa średnica anteny tym lepszy odbiór, mam antenę 1.20 m. w ofercie 0.7 m.

,obfite opady deszczu" wpływają dodatnio na urodzaj w moim ogródku :slight_smile:

Proszę o radę co wybrać Telewizję N czy Polsat Cyfrowy. Nie chodzi mi o programy tylko o Platformę Cyfrową która jest lepsza. Za sugestie i odpowiedzi Bardzo DZIĘKUJĘ.Pakiet Familijny w Polsacie Cyfrowym kosztuje 37,90 zł. i umowa jest na 29 miesięcy, a w Telewizji , N , na 13 miesięcy po 48 zł.miesięcznie jest super oferta + Telewizja na kartę z dekoderem. Proszę o doradzenie co mam wybrać i co WY byście wybrali z tej oferty jak byście mieli te dwie platformy do wyboru. Dziękuję Bardzo za odpowiedzi.

Ja wybrałbym N, osobiście teraz z niego kożystam i jestem bardzo zadowolony.Płacę 83 złote a mam pakiety: informacja i rozrywka, kultura nauka świat, HBO i Cinemax, Sport i Motoryzacja, Dzieci.Z tego najdroższe jest HBO i Cinemax, 35zł, ale warto tyle zapłacić i zobaczyć jakiś ciekawy film lub serial produkcji home box office.A oglądanie w jakości w HD na HBO i Discovery HD to czysta przyjemność.

No jak piorunów nie ma, tylko ulewa duża albo grad, to elektronice (o ile znajduje się pod dachem) raczej nic nie grozi :slight_smile:

Oglądanie podczas dużych deszczów, burzy nie sprawia żadnego problemu.

Ja się nie pytam czy oglądanie programów w czasie burzy i deszczu jest szkodliwe.

Proszę o radę co wybrać Telewizję N czy Polsat Cyfrowy. Nie chodzi mi o programy tylko o Platformę Cyfrową która jest lepsza. Za sugestie i odpowiedzi Bardzo DZIĘKUJĘ.Pakiet Familijny w Polsacie Cyfrowym kosztuje 37,90 zł. i umowa jest na 29 miesięcy, a w Telewizji , N , na 13 miesięcy po 48 zł.miesięcznie jest super oferta + Telewizja na kartę z dekoderem. Proszę o doradzenie co mam wybrać i co WY byście wybrali z tej oferty jak byście mieli te dwie platformy do wyboru. Dziękuję Bardzo za odpowiedzi.

Nie jest szkodliwe.

Podaj na jakich programach najbardziej Ci zależy, wtedy mógłbym lepiej Ci doradzić.

Bardzo Wszystkim Dziękuję za sugestie i odpowiedzi. Już wybrałem , wziąłem Telewizje ,N, Miłego dalszego dnia WAM życzę.

Dobrze, ja tylko wyjaśniałem że większy talerz, który zapewni co prawda silniejszy sygnał, nie spowoduje polepszenia jakości obrazu.

To, która platforma jest lepsza, zależy przede wszystkim od tego, jakie programy chcesz oglądać**!**

Bo taka sama oferta, jak w n (dekoder TNK gratis), jest również w Polsacie. Abonament w Polsacie jest niższy. Dziwi mnie jednak to, że nie jesteś zainteresowany Cyfrą+. Dlaczego?