Telewizja N na ekranie komputera

Witam Mam pytanie czy możliwe jest podłaczenie tunera Telewizji N do komputera jesli sie komuś udało i działa to piszcie

piszę teoretycznie.

analogowo: przejściówka EURO z dekodera -> VIDEO (kompozytowe) CHINCH do wejścia karty TV.

kiepska jakość ! pozatym która karta jeśli posiada wejście TV to ma kompozyt ?

jeśli już to mają s-video które oferuje znacznie lepsza jakość ;]

racja :slight_smile:

najprościej podpinajac pod karte TV :stuck_out_tongue: (w tym przypadku najlepiej cyfrową z cyfrowym wejściem )

niesteyy kupno tunera sat do PC niewypali bo z tego co wiem “n” współpracuje tylko z tunerami z którymi jest dostarczana :?

miałem dwie, obie miały.

można i przez S-video o ile euro w dekoderze wysyła sygnał luminacji i chrominacji.

można podpiąć dekoder i cyfrowo, o ile ma się jakieś wejście HDMI z obsługą HDCP oraz wszystkie komponenty obsługują HDCP (karta graficzna, monitor).

Wszystko przez HDCP ! A jak np: jest serial LOST i jest robiony DIVIX z HD TV ABC albo CTV. To jak oni to robią, czy ameryka jest 2 kroki w przód?

a da sie podlaczyc taki dekoder pod wejscie cyfrowe w monitorze dvi??ktos juz tego prubowal?albo x-boxa pod takie wejscie w monitorze.

teoretycznie sie da :stuck_out_tongue:

np przejsciówka hdmi --> dvi

tylko niewiem jak by obraz na takim monitorze wyglądał ze względu na rozdzielczość…

jeśli monitor nie obsługuje HDCP, to nic z tego.

Złączono Posta : 14.04.2007 (Sob) 9:19

po componencie idzie niezabezpieczony HDCP sygnał.