Telewizja na karte - nie działa TVN, TVP1

http://************

Od dziś nie działa mi TVN i TVP1, TVP2 itp. a te programy są za darmo co jest napisane na stronie powyżej.

Wcześniej miesiącami mi to chodziło dobrze. Darmowe programy widać.

Macie takie problemy ?

Nie wiem o co chodzi.

uruchom ponownie tuner (odłączając zasilanie), sprawdź ustawienia anteny ostatnie wichury mogły ją przestawić !

Ale gdyby antena była zła to by inne programy nie odbierały a odbierają doskonale

Z takimi pytaniami to zadzwoń do centrum abonenta TnK.

Sprawdź czy antena lub konwerter nie zmieniły swojego położenia po wichurach. Może być taka sytuacja, ze inne programy są a tych wymienionych przez Ciebie nie ma. Dzieje się tak ponieważ programy nadawane są z różnych transponterów i gdy antena jest źle ustawiona wtedy z jednego program jest odbierany a z innego nie. Jeżeli masz odbiornik Technisat nacisnij raz zielony przycisk na pilocie i sprawdź czy wskaźniki od poziomu i jakości (na dole) są zielone. Jeśli nie to antena jest źle ustawiona.

Możesz iść z dekoderem do sąsiada który ma czaszę ustawioną na HotBirda (czyli dowolna z polskich platform cyfrowych), podłączyć swój dekoder i sprawdzić czy będzie TVP. Jeśli będzie to to wina twojej instalacji.