Telewizja nowej generacji N

Ostatnio jestem zainteresowany założeniem w domu telewizji satelitarnej. Obejrzałem ofertę i moim zdaniem Telewizja N ma całkiem ciekawą. Mam parę pytań może ktoś się zna bo ja nie zbytnio:

  1. Na ile podpisuje się umowę?

  2. Jestem zainteresowany ofertą gdzie wybiera się dwie kategorie (każda po 16zł) i łącznie płaciłbym 32zł i dochodzą do tego rozrywka ? Na pewno? Nie trzeba płacić za Dekoder lub coś?

  3. Jak jest właśnie z dekoderem? Przy podpisaniu umowy ile on kosztuje (nie obchodzi mnie żaden z możliwością nagrywania) zwykły aby odbierał i czy będzie on moją własnością?

  4. Co myślicie o tym dostarczycielu, czy jest rzetelny/ czy opłaca się?

  5. Czy są do tego jakieś programy nie kodowane ?

  6. Czy jest dużo sportu na kanałach sportowych (ogólnie rzecz biorąc)

  7. Czy ktoś ma i jest zadowolony? :slight_smile:

  8. Czy długo trwają formalności?

Trochę źle sprecyzowane pytania ale nie mam coś do tego głowy dzisiaj

z góry dzięki :mrgreen: :oops:

Złączono Posta : 07.11.2007 (Sro) 19:47

Aha często mówią w sporcie na TVN … mecz x vs y na kanal nSport . mecz a vs b na kanele 57 - czy te kanały bez nazwy (same liczby) są w pakietach? Czy jak to jest.

Zamiast czekać na odp tutaj to przecież wystarczy zadzwonić do nich na infolinie i w 2 min będziesz wszystko wiedział

Jeśli nie masz telewizora z HD to już lepiej kablówke sobie zamów bo różnicy nie zauważysz

24m-c albo 36m-c

ja chciałem ale tata mi zafundował cyfre (on za nią płaci a jakbym miał n to ja bym płacił…)

jak masz tv hd to bierz n

jak masz “nie hd” :stuck_out_tongue: to bierz zwykłą albo n :slight_smile:

Znalazłem lepsze rozwiązanie :stuck_out_tongue:

wszedłem na ich forum … teraz czeka mnie trochę lektury. :mrgreen:

Złączono Posta : 07.11.2007 (Sro) 19:53

Nie mam telewizora HD :confused:

aha tak patrząc to w N wychodzi najtaniej i ciągle coś dodają do swojej oferty.

Złączono Posta : 07.11.2007 (Sro) 19:54

uwierz mi że jakbym mógł to bym tak zrobił.

Złączono Posta : 07.11.2007 (Sro) 20:06

A i jak jest z dekoderem czy jest on naszą własnością bo nie mogę się nigdzie doczytać :confused:

Z tego co wiem to dekoder nie przechodzi na własność.

Nie mam telewizora HD ( jakbym poczekal pol roku tobym miał bo bardzo staniały ;( ) i jestem bardzo zadowolony nie żałuję z n, doszły mnie słuchy że chyba w styczniu jak dobrze pamiętam ma dojść HBO do pakietu n, ale czy w jakości HD to już nie wiem :slight_smile:

Dzisiaj byłem popytałem w punkcie N w moim mieście.

I nie wiem jak jest z tym dekoderem … wprost żal mi było tej Pani która tam tym zarządza…

Pytając czy dekoder będzie mój dowiedziałem się takiej rzeczy …

ja na to czy jeżeli po 15 miesiącach zrezygnuje z oferty N i nie będę już chciał mieć TV czy będzie tuner moją własnością ? Odpowiedź ta sama:

KTOŚ MÓGŁBY MI TO JAKOŚ WYTŁUMACZYĆ :?: CZY DEKODER W JAKIMŚ WYPADKU DO MNIE BĘDZIE NALEŻAŁ ? BO CHYBA W KOŃCU PLACE ZA COŚ TE 99Zł

Płacisz kaucje - oddajesz nowy tuner - dostajesz s powrotem swoje 99, oddajesz zużyty tuner dostajesz zmniejsza kase - chyba ze coś sie zmieniło.