Telewizja światłowodowa, czy się opłaci

czy ktoś wie coś na temat telewizji światłowodowej, czy się opłaci i jaki koszt?

http://www.telewizjaswiatlowodowa.pl/#kontakt  -  chyba najszybciej tutaj uzyskasz odpowiedź.

pisałem, ale nie odpisują

Też do nich wysłałem jakiś czas temu zapytanie i odpowiedzi nigdy nie dostałem. Nie wydaje mi się być to firma godna polecenia z tego względu.

No to tak jak napisał Longhorn2009 - skoro olewają klienta, to nie ma co sobie nimi głowy zawracać.

aha, no chyba

o ofertę musicie pytać swoich własnych lokalnych operatorów ISP, którzy oferuję TV Światłowodową. Mapkę gdzie jesteśmy dostępni można znaleźć tutaj: http://telewizjaswiatlowodowa.pl/#zasieg.  Tam poszukać najbliższego operatora i to jego zapytać o ofertę dla Waszej konkretnej miejscowości. Jeżeli nie ma w Waszej okolicy operatora ze światłowodową, a jest dostawca Internetu po światłowodzie, to dajcie nam znać w formularzu albo na info(at)evio.pl będziemy rozmawiać z Waszym operatorem o wprowadzeniu TV światłowodowej do jego oferty.

To w takim razie po co na stronie jest formularz kontaktowy? Skoro i tak wiadomości z niego trafiają do /dev/null, to może po prostu go usuńcie, bo to bardzo mało profesjonalnie wygląda.

Jeżeli, ktoś odnajdzie na mapce swojego operatora i wypełni formularz, to cała informacja trafia od nas do tego operatora. Natomiast w przypadku zapytań z terenów gdzie nie ma jeszcze współpracującego operatora, zbieramy statystykę gdzie jest największe zainteresowanie usługą i tam intensywnie takich operatorów gotowych do współpracy szukamy. 

Tak więc sens jest, choć rzeczywiście odzew może nie być natychmiastowy…

ok, już napisałem do evio przez fb.