Telewizja w UPC


(k-9) #1

Hejka!

Mam w upc telefon i net, dziś dzwonił konsultant, że jest możliwość, wzięcia pakietu TV, oraz dostanę 1mb dodatkowo (czyli łącznie 5mb :P), i że w czwartek przyjdą monterzy. Trochę się zastanowiam po co ci monterzy?, modem mam więc neta mogą podkręcić z centrali (chyba), a do tv to nie wiem, czy oni mi proponowali cyfrowy czy analogowy. W mieszkaniu mam 4 tv, więc jak zrobią cyfrowy to będzie tylko 1 kablówka czyli w livingroom a pozostałe 3 tv będą bez kablówki czyli 6 programów na krzyż jak teraz ... W livingroom jest tv kineskopowy więc nie da się rozróżnić czy to będzie sygnał cyfrowy czy analogowy...

W jakim celu przysyłają monterów i czy tv to oni cyfrowy chcą mi wkitrać?


(floyd) #2

Po co monterzy? Przecież trzeba podłączenie wykonać(ty nie masz dostępu i uprawnień), kabelek ewentualnie pociągnąć, a może i gniazdko antenowe zamontować.


(k-9) #3

przecież kable mam za TV... jeden do modemu (net, tel) a 2 do telewizorów... W końcu co oni zamontują cyfre czy analog?


(darek_d) #4

Zapewne będzie to to na co wyraziłeś zgodę.

A mogą też przyjść, w celu podpisania umowy, nie uważasz ?


(k-9) #5

hmmmm no tak umowa :stuck_out_tongue: tylko to nie ja odpbierałem telefon z ofertą :? więc nie wiem co o ni tak wykombinują.

-- Dodane 18.08.2009 (Wt) 18:34 --

dobra już wiem... jak będzie tv cyfrowa to na innych tv jest automatycznie analog.


(Błażej) #6

Pamiętaj, że od dziś upc ponownie ma promocje 2 usługi w cenie 3.

Najtańsza gratis


(Kpc21) #7

Zawsze możesz założyć rozgałęźnik i podłączyć pozostałe telewizory bezpośrednio pod kablówkę, będziesz mieć całą ofertę analogową.