Telewizja z Cana+ sport

Witam,

Orientuje się ktoś czy istnieje jakas inna telewizja niż Cyfra+, która oferuje całą pulę kanałów sportowych od Canal+? Może być nawet jakaś telewizja od Netii czy od TP. Proszę o pomoc.

Na pewno jakieś kablówki. Ale musisz być w ich zasięgu. A co do Netii i TP - sprawdź na ich stronach WWW. TP kiedyś współpracowała z Cyfrą, ale o ile wiem, teraz “przeszli” na n-kę. Natomiast Netia cały czas miała i ma układy z n-ką.

Mam Vectrę i mam Canal+, Canal+ HD, Canal+ Sport, Canal+Sport HD, Canal+ Gol, Canal+ Weekend, Canal+Film oraz Canal+ Film HD. Zapomniałem jeszcze o Canal+ 3D.

Nie wiem jakie jeszcze są, dlatego podałem to co u mnie jest na liście. Ja, jako że nie mam (jeszcze) dekodera HD odbieram tylko te, które w nazwie nie mają HD oraz 3D.

@edit: sprawdzałem co jeszcze jest i z tego co widzę nie ma tylko Weekend HD oraz Gol HD, jednak cały czas dokładają więc myślę, że to tylko kwestia czasu. W ofercie są też te wszystkie Planete+, Ale Kino+, Domo+ i inne od nich, jednak z tego co patrzę nie ma ani jednego odpowiednika tych kanałów w HD. Jak to będzie, nie wiem :slight_smile:

w UPC możesz do telewizji cyfrowej dokupić kanały sportowe z canal+ za 29zł

Canal+Gol

Canal+Sport

Są dostępne za drobną opłatą w necie.