Telewizor 32 cale jako monitor

Chce kupić tv max 32 cale do dzieci do pokoju który ma słuzyc jednoczesnie jako monitor .Aktualnie mam samsunga 32 który do tego słuzy od około 6 lat ale nie ma dvbt2 wiec chce zmienic na cos nowego co polecacie

Może to:
XIAOMI P1 L32M6-6AEU 32" LED Android TV Telewizor - ceny i opinie w Media Expert

Jest i DVB-T2, Smart TV, HDMI więc monitor będzie. Szkoda, że tylko 720p, ale dla dzieci może wystarczy…

Jak nie będziesz grać, to ok. Lag w tych telewizorach jest tak duży, że myszka sprawuje się jakby była na gumowej deseczce. Dosłownie pointer ciągnie się za ruchem.

No bo masz 50 HZ, nie 144 HZ.

Raczej 144 Hz nie przywrócą płynności kursora.

Mam 300Hz, problem jest nie z odświeżaniem, ale z opóźnieniem złącza HDMI.
Kiedyś miałem Grundiga starego z DVI i tam reakcja na mysz, była jak w monitorze, potem kilka niby nowszych TV, w których obraz jest mocno syntetyczny, jak to teraz w modzie, i wszystkie mają lagi, o ile jeszcze przy konsoli da się jakoś z tym żyć, a przy filmach w ogóle nie jest to problemem, o tyle praca na komputerze to już katastrofa.

Sądzę, że przed nabyciem telewizora, trzeba by zabrać ze sobą laptopa do sklepu i sprawdzić sobie jaka jest reakcja.

Proszę zajrzeć na tego typu strony

Po lewej stronie są filtry dotyczące producenta, przekątnej, matrycy, rozdzielczości, portów i tym podobnych info. Pozaznaczać i przeglądać. Po prawej opinie i cena od najniższej.

Polecam LG 32LM6370PLA, mam od pół roku.
Używam jako monitor i telewizor, znakomicie odbiera DVB-T2 (jestem w zasięgu testów TVP i TVN).