Telewizor 40 cali z wifi - co polecacie?

Szukam dla matki telewizora 40-cali. Atrakcje w stylu nagrywanie nie są ważne, ale:

 

  • obsługa DLNA

  • na wypadek chociaż jedno złącze EURO

  • min. dwa HDMI

  • obsługa WIFI

 

Wstępnie padło na ( Toshiba 40L6353DG ) - 1361zł. Telewizor znam i ma bardzo dobry obraz, głośniki dobre. Polecacie coś do 1500-1600zł lepszego wiedząc, że np. bije na głowę ten telewizor? (np. lepszy OS, wbudowany Android obsługujący KODI z weeb.tv, czy inny fajerwerk). Dzięki z góry za pomoc.

Obsługa WI-FI to ciągłe nerwy.Mam 30 Mb.z prywatnej firmy lokalnej bezustanne zrywy sygnału.Proszę mieć na uwadze ten aspekt.Sam używam Samsunga.Jaki Dostawca internetu i na jakiej antenie będzie TV pracował…naziemna czy sieć ?

Dzięki za odpowiedź. Antena naziemna (tym też się zajmę, antenę trzeba wymienić, ale to najmniejszy problem). Dostawca to Neostrada - ale sam internet nie jest bardzo ważny, głównie chodzi o LAN (DLNA - filmy z komputera).

@stalesz ja mam Samsunga F6440 (kupiłem go rodzicom) i Wi-Fi śmiga jak trzeba nic nie zrywa a sygnał łapie przez ścianę działową, fajny jest Samsung nowszej serii H6400 (poprzednie modele z matrycą s-pva mają wyraźny efekt brudnego ekranu, mnie to przeszkadza, rodzicom nie bo tego nie zauważają),wszystkie media łapię z pen`a bez zabawy z kablami, łyka niemal wszystko bo jedynie z MKV lvl.5 ma problemy…

H6400 40" nie jest przesadnie drogie jak na możliwości…

40 cali to trochę mało, jeżeli pokój jest duży. Większość i tak się ucieszy, ale pamiętajmy że u nas tak często jak w Europie zachodniej nie wymienia się sprzętu, więc poleciłbym nabyć 50 cali.

poleciłbym LG 40UB800V ale żaden polski sklep już go nie ma, może jeszcze znajdziesz ale nie sądzę LG wyprodukowała ich na nasz teren zbyt mało i wszystkie zostały wyprzedane, po śmiesznych cenach rzędu 1800 zł 40 cali 4K! 900 Hz Wifi, Android Kodi itp. itd.

 

Telewizor SAMSUNG UE40HU6900 4K UHD Za 2000 zł możesz nabyć, efekt jest dobry zwłaszcza gdy masz np. Avatara w Bluray 4k skromne 60 GB zajmuje ;P.

Ja przymierzam się do zakupu monitoru w wersji Curved, efekt głębi jest o niebo lepszy a za ~2 lata to będzie standard w telewizorach, bardziej naturalne dla ludzkiego oka niż prostokątne pudło.