Telewizor czy komputer?

Witam.

Mam do was takie pytanie i zarazem problem. Słuchajcie chciałbym odtwarzac w kompie programy TV, rzecz jasna trzeba kupić karte TV albo tuner ale chodzi mi o jakość. Kumpel mi mówił że obraz TV ogladany na kompie jest tak idelany jak w telewizorze i o to mi własnie chodzi. Jak mi radzicie czy wydać 100 na karte czy nie bawić sie i kupić telewizor (tylko ze miejsca w pokoju juz nie mam na telewizor hehe). Powiedzcie mi czy jakoś ogladaego programu zależy od monitora czy od karty czy od tego i tego. Jaka karte ewentualnie byście radzili kupić zeby jakoś była wysoka. Mam monitor 17’ LG LCD. Czekam na info.

Od karty no i jakości sygnału dostarczonego do niej.

Ja polecam mam taką i jestem zadowolony.

Możesz jeszcze kupić zewnętrzną na usb,albo taką,którą wpina się pomiędzy monitor a komputer tu raczej uzyskasz obraz najlepszej jakości ale nie ma możliwości nagrywania.

Właśnie w tym rzecz. Narazie kablówki nie mam w pokoju, myslałem o lepszej antenie pokojowej albo zewnetrznej. Z drugiej strony sobie mysle ze wydać 200 zł na karte i antene i ogladac jedynke, dwójke, czwórke i polsat, a jak antena bedzie słabo przesyłała sygnał i jakość bedzie fatalna? Nakupuje sprzetu i wyjdzie zonk. Dobra dzieki bardzo za odpowiedz. Pozdrawiam.

Co do anteny to popytaj na http://forum.radiopolska.pl/ , tam odpowiedzą Ci fachowcy (nie zapomnij podać miejsca zamieszkania).

To tylko, jeśli masz blisko do nadajnika.