Telewizor do 1500zł

Witam poszukuje telewizora około 42 cale żeby mógł go powiesić na ścianie. Cena do 1500zł. Telewizor ma służyć do oglądania nc+ i po podłączeniu pod komputer grać w fife 15 :slight_smile:

Polecam LG i to HDready w zupełności wystarczy z tunera sat i tak nie ma pelnego full hd a jedynie 1080i a full hd to 1080P żadnej rurznicy nie zauważysz a cenowo są konkurencyjne naziemna tv też nadaje tylko 1080i najlepiej jakiś LG hd ready na diodach leed ja za 32" zapłaciłem w neonet nie całe 900 zł a obraz jest o niebo lepszy od np.Sony.Panasonic,Samsung tak na marginesie to tuner sat lepiej ustawić na 720P obraz jest lepszy od 1080i z przeplotem

Ja od siebie polecam tv Thomson 40fw3323. Telewizor posiada matrycę full hd i jest dostępny za nieco ponad 1000 zł. Jakość wyświetlanego obrazu jest bardzo dobra, niewiele odbiega od wiele droższych smart tv Samsunga. Różnica 2 cali od telewizorów 42"na codzień niezauważalna. 

Chyba żarty sobie robisz z tym Thompsonem najgorsze badziewie

Mam Samsunga i nie narzekam. Modelu obecnie nie podam, ale jakiś starszy już model, gdzie nawet nie ma modułu do telewizji naziemnej cyfrowej. Wiem jednak że modele nowsze są już dość bajeranckie, jeśli chodzi o stawkę 1500. Przejdż się też po hipermarketach. Często znajdziesz dobre promocje na ten próg cenowy.

 

 

_______

[ciach]

Przechodziłem podobny wybór niedawno żeby wybrać telewizor dla rodziców i wybraliśmy w końcu LG, choć rodzice chcieli za wszelkącenę Sony, bo taki mieli wcześniej. Udało mi się ich przekonać do LG 42LB5700, płacąc za niego niecałe 1500 zł. Podlączyliśmy kablówkę i bardzo fajnie działa, rodzice w sumei też zadowoleni, bo sam się wyłącza i oszczędza energię, ładny obraz, itd :slight_smile:

Niedawno wybierałem znajomemu TV i padło na nowy model LG z matrycą ips :

http://www.morele.net/telewizor-lg-42lb5610-638287/

Obraz żywy , odwzorowanie kolorów powiedziałbym że nawet bardzo dobre , gry z podłączonego PC dobrze wyglądają , obraz w fifie żyleta ,a  bałem się trochę że matryca ips nie będzie dawać rady , jednak input lag jest na tyle niski że nie odczułem żeby obraz smużył czy się rozmazywał nawet w fps przy szybkich ruchach kamerą więc jest ok .

Wąskie ramki sprawiają że TV świetnie wygląda , idealny na ścianę.Kąty widzenia są rewelacyjne .

na duży plus niskie zużycie energii około 50W , gdzie mój stary TV LCD w ustawieniu obrazu sport pobiera prawie 300W ważna kwestia często pomijana przy zakupie TV .

w tej kwocie ciężko się do czegokolwiek doczepić .