Telewizor do 3100zł

Witam

Szukam telewizora do 3100zł. TV będzie używany do grania na xboxie 360 i oglądania n tv.

Najlepiej gdyby miał 42cale bo odległość od wersalki to jakieś 4 metry.

Plazma lub lcd, nie wiem, które bo sie nie znam.

dziękuję z góry, pozdrawiam

Nieco droższy niż 3100 ale myślę że warto troszkę dołożyć zęby coś lepszego kupić

http://www.allegro.pl/item529745421_tv_ … 000_1.html

on faktycznie jest taki dobry? bo jakoś nie przekonuje mnie różowa obudowa z tyłu. znalazłem go w sklepie za 2860zł.

Po pierwsze to nie różowy jest kolor tylko czerwony ,po drugie według mnie jest to bardzo dobry tv mam go już jakiś czas i jestem zadowolony,ale to tylko moja sugestia mamy wolny rynek i możesz wyszukać coś innego :wink:

jak masz mozliwosc podejscia do sklepu typu nie dla idiotow to idz, popros o pilota pobaw sie zobacz jak swieca czy maja ladne katy itd

nastepnie poszukaj w internecie sklepu z najlepsza cena i zamow

proponowalbym ci juz cos na pewno w FullHD (xbox)

plazma zre wiecej pradu na zywo nie widzialem jej zalet a wrecz przeciwnie obraz wydawał sie ciemny, sam kupilem LCD Sony seria W zachecony ratami 0

A nie lepiej uzbierać tak do 5k, i kupić coś lepszego ? :slight_smile:

mam za dużo wydatków i tyle tzn max. do 3200 mogę przeznaczyć…

Wracając do posta madnesera - czy ten telewizor nie ma Full HD?

Lepsza czerń, lepszy obraz z analoga; obraz mógł wydawać się ciemny, bo po prostu tak była ustawiona jasność w menu telewizora, pobór prądu w plaźmie zależy od jasności wyświetlanego obrazu, a w LCD jest stały.

właśnie szkoda że w plazmie pobór prądu jest zmienny (ale za to mamy idealną czerń), i zawsze jeśli ktoś się waha nad zakupem tv to od razu plazmę przekreśla bo dożo prądu czerpie… Niedługo wejdą tv OLED i wtedy będzie już kompromis idealne kolory i energooszczędny.