Telewizor do 4500 zł

Jaki telewizor polecacie w przedziale cenowym do 4500zł max 4700zł. Osobiście nie znam się na parametrach, które są ważne. Moim póki co jedynym wymaganiem jest 65cali aczkolwiek Wysłucham każdej propozycji. Jeżeli można to prosiłbym o jakieś plus i minusy wymienianych przez Was telewizorów. Główne zastosowanie seriale, filmy, sporadycznie gry.

Pewnie coś z dobrym obrazem bym poszukał, Samsunga Qled powinien być spoko:

Proponuję telewizor z matryca LED - to Panasonic TX-65GX810E… Obraz jak brzytwa, głos także. Do oglądania filmów, sportu itp. -IDEALNY !!!

Ten model ma srebrną ramkę i metalowego pilota, dodatkowo jasność HDR 800 (tamten 500) i wyższy PQI 3100(tamten 3000).

Takiego z linka mam i jest super.

1 polubienie

Jak na QLED całkiem dobra opcja. Z tańszych VA jeszcze taki Samsung.


TV Philips 65" cali z trójstronnym ambilightem.

75" cali

Lol 10 cali różnicy i cena x2

Polecam lekturę tego artykułu.

No to fakt. Bardzo dobre są TV Philips OLED, ale raczej tylko używki wchodzą w grę, bo nowe 65" są jeszcze droższe od zwykłych 75" cali. Używanego Philipsa 754 można znaleźć do 4,5k. Używkę nowszego 804, czy 854 dostać jest trudniej.


Propsuje.

Siema,
w tym przedziale cenowym i w tych calach jedyna rozsądna opcja jak mi się nasuwa to Sony XG85 w 65 calach, tu juz masz odświeżanie na poziomie pełnych 100 Hz i Androida jako system. Jeśli gram na konsoli, oglądasz Netflixa w 4k, albo oglądasz filmy w wysokiej rozdzielczości, to naprawdę ten tv zrobi na Tobie wrażenie. Obraz w tym wypadku to żyleta już na starcie, a jak pobawisz się trochę ustawieniami to efekt naprawdę jest reweacyjny. W mojej subiektywnej ocenie lepszy obraz masz tylko w OLEDach. Wiadomo, jest spora konkurencja ze strony samsunga i LG, ale osobiście szedłbym w Sony’ego. Pod koniec 2018 roku poleciłem ojcu podobną opcje, mianowicie XF85, czyli model rok starszy i do teraz uważam że soniacz to był strzał w 10. Sam noszę się z zakupeł, wprawdzie 55 cali ale na 100% będę szedł w ten model, (no chyba, że jakiś OLED będzie w promocji w podobnej cenie;p )
Podrzucam Ci link, przejrzyj sobie specyfikacje

Proponowałbym pomysleć, jak już bys brał Sony(polecam bo sam mam Sony)np. tę prawie najwyższą serie.

Ale jednak warto postarać się o model 804 lub 854 - ale jak używa to od razu z możliwością przeprowadzenia kontroli matrycy. :slight_smile: