Telewizor LCD do 1500zł


(Kulaa 01) #1

Mam problem bo nie wiem jaki tv kupić pod kablówke Toya. Podajcie jakieś najlepsze rozwiązanie do 1500zł. Kompletnie się nie znam na tv. :smiley:


(neo10) #2

Ja bym doradzał jakiegoś samsunga są bardzo mało awaryjne itp... szczególnie że 1500zl to dość mało także praktycznie pewnie starczy tylko na jakiegoś 32" hdready choć do kablówki która ma słabą jakość pewnie w zupełności wystarczy.

Może np taki: http://www.allegro.pl/item588057115_tv_ ... media.html

chyba że chcesz full hd to trochę dołożysz i masz http://www.allegro.pl/item586051368_skl ... iwice.html choć do kablówki w sumie nie wiem czy jest sens ;] chyba że to cyfrowa kablówka i ma jakieś kanały w hd ;]


(Kulaa 01) #3

To zwykła kablówka :wink:

Słyszałem że aby był dobry obraz na takim telewizorze LCD na kablówce to potrzebny jest taki telewizor, który bedzie do tego odpowiedni(?). I że nie ma sensu do zwykłej kablówki kupować wybajerzonego tv. Może ktoś o tym słyszał? :smiley:


(Kulaa 01) #4

TV.


(neo10) #5

To do zwykłej telewizji wystarczy pewnie ten pierwszy samsung do którego dałem linka ;]

Ogólnie z jakością jest tak że zwykła kablówka zawsze na tv lcd będzie wyglądała gorzej niż na zwyczajnym telewizorze gdyż lcd mają większą rozdzielczość przez co obraz jest rozciągany do rozdzielczości telewizora i jakość spada ale ogólnie jeżeli oglądał go będziesz z 2-3 metrów niedociągnięcia nie będą zbyt widoczne ;]


(Kulaa 01) #6

No, konkretny TV.

Thanks. :slight_smile:


(Dawid Sloma) #7

...w tej cenie POLECAM Samsung LE32A451

Super kolory, rewelacyjna czerń jak na tej klasy telewizor i dobry odbiór kanałów SD (nie wspominając o tych z telewizji "n") !!


(Kulaa 01) #8

Troche za duży. :slight_smile:

A co myślicie o tym:

http://www.allegro.pl/item593761619_tel ... oclaw.html :?: